lístky 24hod.sk LOGO
International    
Ako začať ?   Predajné miesta  
   DIVADLO    HUDBA    FESTIVALY    MUZIKÁL    ŠPORT    KLUBOVÁ SCÉNA    INÉ   
24hod.sk
 
    Počasie 
    Kultúra
    Lacné letenky 
    Tv program 
    Dovolenka 
    Porovnanie cien 
    Recenzie 
    Autobazár 
    Horoskopy 
    Ubytovanie 
    Práca 
    Reality 
    Monitorujem 
    Čo dnes 

TOP 10 SK
   IMT Smile a Lúčnica 
   No počkaj! Ľadová show 
   U-21 Baráž: ME Česká ... 
   ELÁN The Best Of vol.2 
   HC KOSICE - KÖLNER HAIE 
   HC SLOVAN - Dinamo Riga 
   Marie Rottrová 
   CIRQUE DU SOLEIL - QUIDAM 
   KAREL GOTT Peugeot Tour 2014 
   Sony Xperia Freestyle X – ... 
NOVINKY
   Hidden orchestra 
   SILVESTER 2012 
   AMO 
   COUNTRY Fest 
   VRÁTNA Free time zone 
   LET IT ROLL WINTER Slovakia .. 
   SELAH SUE 
   OLDIES VIDEO DISCO live 
   ME AND MY DRUMMER 
   GARBAGE 
... viac
VYHĽADÁVANIE
 
HOMETICKET − VYTLAČ SI LÍSTKY DOMA   
Divadlo
    Banská Bystrica / Aula SZU, Banská Bystrica
        LORDI
24.10.14 19:00 (Pi)
        POLOOBLAČNO
10.10.14 16:30 (Pi)10.10.14 19:30 (Pi)
    Banská Bystrica / Klub HaD, Banská Bystrica
        OCKO
08.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Perfect days
05.10.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        Gazdova krv
28.10.14 19:00 (Ut)
        Pred odchodom na odpočinok
14.10.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        Díleri (Všetko je na predaj)
14.10.14 19:30 (Ut)11.11.14 19:30 (Ut)
        IN DA HOUSE (žúrka v Londýne)
02.11.14 19:30 (Ne)
        KILL HILL (pochovajte ma s mojimi Rolexkami)
19.10.14 19:30 (Ne)14.11.14 19:30 (Pi)
        MODELKY 2 (krása neni šetko)
03.11.14 19:30 (Po)08.11.14 19:30 (So)
        MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň)
27.10.14 19:30 (Po)
        NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT (nejem, nežijem, nemilujem)
17.11.14 19:30 (Po)21.11.14 19:30 (Pi)
        PITBULL (hra o Slovensko)
15.10.14 19:30 (St)
        SHARON STONE, LET ME GO!
26.10.14 19:30 (Ne)16.11.14 19:30 (Ne)
        TELENOVELA
16.10.14 19:30 (Št)
    Bratislava / Divadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25
        Hysterikon
13.10.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Divadlo Malá scéna STU
        Abonentky 2015
31.12.14 19:00 (St)
        Caligula
20.10.14 19:00 (Po)
        Hamlet dnes nebude
18.10.14 19:00 (So)
        Maškaráda
12.10.14 19:00 (Ne)
        Okteto pána Gézu
10.10.14 19:00 (Pi)
        Otec
15.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Divadlo Med a prach, Školská 14
        Bartimejove pašie
31.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Klub za Zrkadlom
        Neskoro večer
12.10.14 17:00 (Ne)12.10.14 19:30 (Ne)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        BABY na palube
01.10.14 19:00 (St)
        Malá domov - malá komédia o veľkom futbale
22.10.14 19:00 (St)
        NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVI
28.10.14 19:00 (Ut)
        Výročí
06.10.14 19:00 (Po)
        W. Allen: Boh
14.10.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / LOFT ARÉNA, Bratislava
        Ráno po
17.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Medzinárodné divadlo Meteorit, Bratislava
        Justine - Podľa románu Marquis de Sade
14.10.14 19:30 (Ut)11.11.14 19:30 (Ut)12.11.14 19:30 (St)
        Kabaret na jednu noc (Just a gigolo)
23.10.14 19:30 (Št)25.11.14 19:30 (Ut)
        Katarína Castrovilli: DIALÓGY PENISOV
09.10.14 19:30 (Št)18.11.14 19:30 (Ut)
        Mark Ravenhill – Shopping and Fucking
07.10.14 19:30 (Ut)21.10.14 19:30 (Ut)21.11.14 19:30 (Pi)
        OJEB
30.10.14 19:30 (Št)04.11.14 19:30 (Ut)05.11.14 19:30 (St)
27.11.14 19:30 (Št)
        SLOVENSKÝ HOROR
16.10.14 19:30 (Št)20.11.14 19:30 (Št)04.12.14 19:30 (Št)
        SPOVEDE VAGÍN
15.10.14 19:30 (St)06.11.14 19:30 (Št)28.11.14 19:30 (Pi)
16.12.14 19:30 (Ut)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        DEALER´S CHOICE, Patrick Marber
19.10.14 19:00 (Ne)
        Doktor Macbeth
27.10.14 19:00 (Po)17.11.14 19:00 (Po)18.11.14 10:00 (Ut)
        TESTOSTERÓN - Andrzej Saramonowicz
28.11.14 19:00 (Pi)
        Tri prasiatka
08.10.14 09:30 (St)09.11.14 15:00 (Ne)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Aj muži majú svoje dni
21.10.14 19:00 (Ut)
        Bon Soir, umelci
30.10.14 19:30 (Št)
        Charleyho teta
09.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Prešporské divadlo, Školská 14
        Konkurz
08.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Štúdio L + S
        Spomínam na Paríž
12.10.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        A do pyžam!
15.11.14 19:00 (So)
        Hamlet
13.10.14 19:00 (Po)
        Hľadá sa nový manžel
06.10.14 19:00 (Po)16.11.14 17:00 (Ne)15.12.14 19:00 (Po)
        LORDI
20.10.14 19:00 (Po)
        Mandarínková izba
21.10.14 19:00 (Ut)
        Mníšky 2 - Milionárky
04.11.14 19:00 (Ut)
        OCKO
27.10.14 19:00 (Po)26.11.14 19:00 (St)
        Podfuk
24.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Ticho a spol, Školská 14
        DÉJÁ VU
13.10.14 19:00 (Po)
        HANA - poetická groteska
19.10.14 19:00 (Ne)
        MUSICA MEDICA
10.10.14 19:00 (Pi)
        OSTROV
20.10.14 19:00 (Po)
        Všade tá rieka...!
06.10.14 19:00 (Po)
        ZAPLAVENIE
15.10.14 19:00 (St)17.10.14 19:00 (Pi)
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        LORDI
25.10.14 19:00 (So)
    Prešov / Malá scéna
        Amadeus
27.10.14 18:30 (Po)04.11.14 18:30 (Ut)
        Ženba - DJZ
14.10.14 18:30 (Ut)
    Trnava / Holiday Inn Trnava
        OCKO
07.12.14 19:00 (Ne)
    Trnava / Štúdio DISK, Trnava
        B. Uhlár a kol. SOLITUDO
25.10.14 20:00 (So)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Štúdio
        Babyboom
18.10.14 19:00 (So)
        Expand
08.10.14 19:00 (St)
        Taká fajn baba ako ty
16.10.14 19:00 (Št)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Jánošík 00 7
28.10.14 19:00 (Ut)
        Maľované na skle
11.10.14 19:00 (So)
        Sexuálna perverzita v Chicagu
31.10.14 19:00 (Pi)
        Zločin a trest
10.10.14 19:00 (Pi)
Divadlo - Bábkové divadlo
    Bratislava / Bratislavské bábkové divadlo
        Čin-Čin
04.10.14 14:30 (So)05.10.14 10:00 (Ne)05.10.14 14:30 (Ne)
        MYŠKA NIE JE LÍŠKA
11.10.14 14:30 (So)12.10.14 10:00 (Ne)12.10.14 14:30 (Ne)
        Opice z našej police
18.10.14 14:30 (So)19.10.14 10:00 (Ne)19.10.14 14:30 (Ne)
        Princezná Kukulienka
25.10.14 14:30 (So)26.10.14 10:00 (Ne)26.10.14 14:30 (Ne)
Divadlo - Činohra
    Banská Bystrica / Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
        NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT: NEJEM, NEŽIJEM, NEMILUJEM
03.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        CLOSER (Na dotyk)
22.10.14 19:00 (St)
        Holokaust
13.10.14 19:00 (Po)
        KAPITÁL
14.10.14 19:00 (Ut)
        POVSTANIE
04.10.14 19:00 (So)
        Rosmersholm
20.10.14 19:00 (Po)
        Venuša v kožuchu
10.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        Kamene vo vreckách
07.10.14 19:00 (Ut)25.10.14 19:00 (So)
        Kométa
09.10.14 19:00 (Št)
        Láska na Kryme
30.10.14 19:00 (Št)
        Platonov
15.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        ČAKANIE NA GOTTA
02.10.14 19:30 (Št)19.11.14 19:30 (St)
        UNDERGROUND (historky z bratislavského metra)
10.11.14 19:30 (Po)12.11.14 19:30 (St)
    Bratislava / Divadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25
        Pozor, dobrý pes
18.10.14 19:00 (So)
    Bratislava / Divadlo Malá scéna STU
        Čierna komédia
28.10.14 19:00 (Ut)
        Kvarteto
22.10.14 19:00 (St)
        Othello
02.10.14 10:00 (Št)03.10.14 10:00 (Pi)03.10.14 19:00 (Pi)
11.10.14 19:00 (So)14.10.14 11:00 (Ut)14.10.14 19:00 (Ut)
        Večný manžel
16.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo Med a prach, Školská 14
        Domov, Eros, Viera
24.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / DK Dúbravka, Bratislava
        V pasci
19.10.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / DK Lúky
        V pasci
05.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / Dom Kultúry Ružinov, Veľká sála
        KTO ZHASOL SVETLO?
12.10.14 19:00 (Ne)16.11.14 19:30 (Ne)
        ŠTYRIA NA KANAPE
20.10.14 19:00 (Po)
    Bratislava / KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
        Kam chodí Oscar Wilde na večeru
01.10.14 20:00 (St)
    Bratislava / Klub za Zrkadlom
        Revue Jara Slávika
16.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Komédia 3x2
07.10.14 19:00 (Ut)
        S hlavou v oblacích
15.10.14 19:00 (St)
        Všetci za jedného
20.10.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Kontrabas, Patrick Süskind
16.10.14 10:00 (Št)17.10.14 19:00 (Pi)23.10.14 19:00 (Št)
        Plné vrecká peňazí
04.10.14 19:00 (So)12.11.14 19:00 (St)
        WWW.NARODNYCINTORIN.SK - 4. ČASŤ
01.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Vyhadzovači
17.10.14 19:30 (Pi)
    Bratislava / Prešporské divadlo, Školská 14
        Kríza alebo takto si tu žijeme
22.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Radošinské naivné divadlo
        SČISTA - JASNA
06.10.14 19:00 (Po)13.10.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Štúdio L + S
        ILUZIONISTI
30.10.14 19:00 (Št)
        Listy Emilovi
19.10.14 19:00 (Ne)
        Na východe nič nové
27.10.14 19:00 (Po)
        Puldruhé hodiny zpoždění
29.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        Sbohem, zůstávám!
16.10.14 19:00 (Št)12.12.14 19:00 (Pi)
        Šialené nožničky
28.10.14 19:00 (Ut)19.11.14 19:00 (St)13.12.14 17:00 (So)
14.12.14 17:00 (Ne)
    Bratislava 1 / Divadlo Aréna - LOFT
        Das Ding
19.10.14 19:00 (Ne)
        Ujo Vankúšik
21.10.14 19:00 (Ut)
    Kežmarok / Mestské kultúrne stredisko Kežmarok
        KUMŠT
18.11.14 19:00 (Ut)
    Košice / Historická radnica, Košice
        KUMŠT
28.10.14 19:00 (Ut)
    Košice / Sála Starej radnice Hviezdoslavova 7, Košice
        O ŽENÁCH...
27.10.14 16:00 (Po)
    Krupina / Mesto Krupina oddelenie kultúry, Krupina
        KUMŠT
26.11.14 19:00 (St)
    Martin / Dom odborov Strojár, Martin
        Šialené nožničky
10.11.14 18:30 (Po)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        SČISTA - JASNA
24.10.14 19:30 (Pi)
    Nitra / Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre
        KUMŠT
26.10.14 19:00 (Ne)
    Piešťany / Dom umenia Piešťany
        Bolek Polívka: DNA
04.10.14 19:00 (So)
        Sbohem, zůstávám!
15.10.14 19:00 (St)
        Šialené nožničky
18.11.14 19:00 (Ut)
        Štefan Canev: Druhá smrť Johanky z Arku
12.11.14 19:00 (St)
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Obchod na korze
31.10.14 18:30 (Pi)06.11.14 18:30 (Št)07.11.14 18:30 (Pi)
    Prešov / Malá scéna
        Tučné prasa
07.10.14 18:30 (Ut)13.11.14 18:30 (Št)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        ŠTYRIA NA KANAPE
27.10.14 19:00 (Po)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        ŠTYRIA NA KANAPE
13.10.14 19:00 (Po)
    Zvolen / Dom kultúry Podborová, Zvolen
        KTO ZHASOL SVETLO?
10.11.14 19:00 (Po)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        SČISTA - JASNA
25.10.14 15:30 (So)25.10.14 19:30 (So)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Štúdio
        Zimná cesta
14.10.14 19:00 (Ut)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        HANA
24.10.14 19:00 (Pi)30.10.14 19:00 (Št)
        KONFETY
04.10.14 19:00 (So)
        KUMŠT
29.10.14 19:00 (St)
        Mezi nebem a ženou
06.10.14 19:00 (Po)
        Zlodeji
09.10.14 19:00 (Št)
Divadlo - Multimedia / Experiment
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        REMIX (the best of GUnaGU 1985-2014)
18.11.14 19:30 (Ut)
Divadlo - Muzikál
    Bardejov / Mestská športová hala MIER Bardejov
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
21.11.14 18:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Tower Stage, Bratislava
        Horečka sobotní noci
28.10.2014 19:00 - PREMIÉRA29.10.14 19:00 (St)30.10.14 19:00 (Št)
31.10.14 19:00 (Pi)01.11.14 14:00 (So)01.11.14 19:00 (So)
02.11.14 14:00 (Ne)02.11.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        KLEOPATRA muzikál
12.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Hairspray
12.10.14 19:00 (Ne)
        Mata Hari
16.10.14 19:00 (Št)
        Obchod na korze
18.10.14 19:00 (So)
        Ôsmy svetadiel
10.10.14 19:00 (Pi)11.10.14 19:00 (So)24.10.14 19:00 (Pi)
        Rómeo a Júlia muzikál
03.10.14 19:00 (Pi)04.10.14 19:00 (So)25.10.14 19:00 (So)
    Humenné / MsKS Humenné
        Boy Band Tour 2014
07.12.14 19:00 (Ne)
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        Muzikál BOY BAND
01.12.14 19:00 (Po)
    Košice / Hala CASSOSPORT, Košice
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
30.10.14 18:00 (Št)
    Košice / Historická radnica, Košice
        Kubo
21.10.14 19:00 (Ut)
    Martin / Dom odborov Strojár, Martin
        Boy Band Tour 2014
09.12.14 19:00 (Ut)
    Poprad / Aréna Poprad
        Na skle maľované
13.12.14 19:00 (So)
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Pokrvní bratia - DJZ Prešov
30.10.14 18:30 (Št)09.11.14 16:00 (Ne)
    Prešov / DJZ Prešov, Veľká scéna
        SHERLOCK HOLMES
12.10.14 16:00 (Ne)17.10.14 18:30 (Pi)21.11.14 18:30 (Pi)
27.11.14 18:30 (Št)
    Senica / Dom kultúry Senica
        Boy Band Tour 2014
19.10.14 19:00 (Ne)
    Trenčín / Mestská športová hala TRENČÍN
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
04.12.14 18:00 (Št)
    Trenčín / Športová hala Trenčín
        Na skle maľované
26.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Boy Band Tour 2014
30.11.14 19:00 (Ne)
Divadlo - Opera
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Opera - Met Live in HD: Sedliacka česť
25.04.15 18:20 (So)
        Opera - Met Live in HD: Barbier zo Sevilly
22.11.14 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Figarova svadba
18.10.14 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Hoffmannove poviedky
31.01.15 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Jazerná pani
14.03.15 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Macbeth
11.10.14 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Veselá vdova
17.01.15 18:45 (So)
        Opera-Met Live in HD: Jolanta/Modrofúzov zámok
14.02.15 18:20 (So)
        Opera-Met Live in HD: Majstri speváci norimberskí
13.12.14 17:50 (So)
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        Galakoncert Komornej opery Bratislava
21.10.14 19:30 (Ut)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        Opera NABUCCO
27.11.14 19:00 (Št)
Divadlo - Predstavenie pre deti
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        ZVUKY NIE SÚ MUKY alebo Od píšťalky k husličkám
05.10.14 15:00 (Ne)
    Košice / Sála Starej radnice Hviezdoslavova 7, Košice
        Koza odratá a jež
05.10.14 15:00 (Ne)19.10.14 15:00 (Ne)
        Maťko a Kubko
26.10.14 15:00 (Ne)09.11.14 15:00 (Ne)
        Psíček a Mačička
23.11.14 15:00 (Ne)
Divadlo - Tanec
    Bratislava / Divadlo Tower Stage, Bratislava
        5 DOORS
04.10.14 19:00 (So)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Flamenco – Flaco de Nerja
08.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        65. VÝROČIE SĽUK
07.11.14 19:00 (Pi)08.11.14 19:00 (So)
        Tradičné japonské tance zo súostrovia Rjúkjú
28.10.14 19:00 (Ut)
    Sereď / Dom kultúry, Sereď
        5 DOORS
08.10.14 19:00 (St)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Roztancovaný Rozsutec
12.10.14 16:00 (Ne)
Festivalový program
    Bratislava / Incheba Expo Aréna, Bratislava
        Bratislavské Jazzové Dni SLSP
Permanentka 24.- 26. 10. 201424.10.14 19:00 (Pi)25.10.14 19:00 (So)
26.10.14 18:00 (Ne)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        Bratislavské Jazzové Dni SLSP
23.10.14 18:30 (Št)
    Piešťany / AUTOCAMP PIEŠŤANY
        Truck Aréna
JEDNODŇOVÁ 12.6. 2015JEDNODŇOVÁ 13.6. 2015PERMANENTKA 12.-13.6. 2015
VIP VSTUPENKA 12.-13.6. 2015
    Piešťany / Letisko Piešťany
        TOPFEST 2015
Permanentka 26.-27.6.2015 TOPFEST 2015VIP Permanentka 26.-27.6.2015 TOPFEST 2015
    Žiar nad Hronom / Mestské kultúrne centrum, Žiar nad Hronom
        Ochutnávka šťastia, motivačný festival
4. - 5. 10. 2014 (09:00 - 18:00)
Festivalový program - Divadlo
    Bratislava / Divadlo Astorka /divadelný klub Trezor/
        HUDOBNÝ RECITÁL MAREKA SITARSKÉHO
21.10.14 19:30 (Ut)
        SCÉNICKÉ ROZHOVORY S BORISOM FARKAŠOM
22.10.14 17:30 (St)
        SCÉNICKÉ ROZHOVORY S MARIÁNOM LABUDOM ML.
23.10.14 17:30 (Št)
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        Idiot
04.10.14 19:00 (So)11.10.14 19:00 (So)
        János Arany - TOLDI
21.10.14 19:00 (Ut)
        Pierre Palmade, Christophe Duthuron - NA ÚTĚKU
24.10.14 19:00 (Pi)
        Sabina Krátká - CRY BABY CRY
22.10.14 19:00 (St)
        ZEMĚ LHOSTEJNOST - KAREL KRYL
23.10.14 19:00 (Št)
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Návšteva starej dámy
08.10.14 18:30 (St)14.11.14 18:30 (Pi)
Festivalový program - Film
    Bratislava / Kino Lumiere, Špitálska 4, Bratislava
        Björk: Biophilia Live
21.10.14 20:30 (Ut)
    Bratislava / Medzinárodné divadlo Meteorit, Bratislava
        Burlesque night - PARTY
13.12.14 20:00 (So)
    Bratislava / River´s Club, Bratislava
        CESTOVATEĽSKÉ BUBO PREMIETANIA V RIVER’S CLUBE
06.10.14 18:30 (Po)13.10.14 18:30 (Po)20.10.14 18:30 (Po)
27.10.14 18:30 (Po)03.11.14 18:30 (Po)10.11.14 18:30 (Po)
24.11.14 18:30 (Po)01.12.14 18:30 (Po)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        ROYAL OPERA HOUSE v Londýn
16.10.14 20:15 (Št)
Festivalový program - Gastro/Vínne/Pivné
    Bratislava / Hotel Devín, Riečna 4, Bratislava
        Festival svetových vín v Bratislave - 6. ročník
9. - 10. 10. 2014 o 16:00 h.
    Žilina / Plocha pri Športovej hale, Žilina
        Októberfest Žilina - Festival piva a hojnosti
3.10. - 12.10.2014
Festivalový program - Hudba
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2014
07.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Koncertná sieň KLARISKY, Bratislava
        Merlin SHEPHERD a Polina SHEPHERD /GB/
14.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava
        BHS - Budapest Festival Orchestra
09.10.14 19:30 (Št)
        BHS - Husľový recitál
10.10.14 19:30 (Pi)
        BHS - New Talent - finále
06.10.14 20:00 (Po)
        BHS - Organový duel
05.10.14 11:00 (Ne)
        BHS - Slovenská filharmónia
04.10.14 19:30 (So)12.10.14 19:30 (Ne)
        BHS - Spevácky zbor mesta Bratislavy
12.10.14 15:00 (Ne)
        BHS - Štátny komorný orchester Žilina
11.10.14 19:30 (So)
    Bratislava / Malá sála Slovenskej filharmónie, Bratislava
        BHS - Mucha Quartet, Moyzesovo kvarteto
07.10.14 19:30 (Ut)
        BHS - Quasars ensemble
08.10.14 19:30 (St)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Permanentka: festival KlezMORE Bratislava
PERMANENTKA: FESTIVAL KLEZMORE BRATISLAVA
        PREßBURGER KLEZMER BAND / SASHA LURJE /LV/
10.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, Bratislava
        LET IT ROLL WINTER Slovakia 2014
22.11.14 20:00 (So)
    Bratislava / Zlaté Piesky, Bratislava
        HIP HOP ŽIJE festival 2015
26. 6. - 28. 6. 2015VIP 26. 6. - 28. 6. 2015
    Turňa nad Bodvou / Pri Reštaurácii pod hradom, Turňa nad Bodvou
        Rock pod hradom 3 – open air festival
04.10.14 18:00 (So)
Festivalový program - Multi
    Trenčín / Letisko Trenčín
        BAŽANT POHODA 2015
PERMANENTKA / 3-day ticket 9.7. - 11.7.2015PARKING na BAŽANT POHODA 2015PARKING CARAVAN na BAŽANT POHODA 2015
ZŤP-ZŤPS / ZŤPS + SPRIEVODCA / Disabled persons
Hudba-Koncert
    Banská Bystrica / Urban Spot, Banská Bystrica
        Freedom Call + hostia
28.11.14 19:00 (Pi)
    Banská Bystrica / Zimný štadión Banská Bystrica
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
14.02.15 19:00 (So)VIP 14.2.2015 19:00 (So)
    Bratislava / Aegon aréna NTC, Bratislava
        Goran Bregovic & Wedding and Funeral Band
11.2.2015 o 19:00 11.2.2015 o 19:00 - VIP sedenie11.2.2015 o 19:00 - VIP státie pod pódiom
        ZLATÝ KONCERT
04.12.14 19:30 (Št)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        BEATLES LIVE
21.02.15 20:00 (So)
        Horkýže Slíže
18.10.14 20:00 (So)18.10.2014 20:00 - Balkón sedenie
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
28.03.15 19:00 (So)VIP 28.3.2015 19:00 (So)
        KONCZ ZSUZSA
02.12.14 19:00 (Ut)
        Queen Symphonic
14.02.15 20:00 (So)
        Quincy Jones presents: ANDREAS VARADY TRIO
11.10.14 20:00 (So)
        RADŮZA
03.12.14 20:00 (St)
        Roc´hann - 10 rokov / 10 ans déjá
25.10.14 19:00 (So)
    Bratislava / British Rock Stars, Nám. 1. mája 14, Bratislava
        DEPECHE MODE PARTY
18.10.14 21:00 (So)
    Bratislava / DK Lúky, Bratislava
        NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKA
25.10.14 16:00 (So)29.11.14 16:00 (So)20.12.14 16:00 (So)
PERMANENTKA: 25.10., 29.11., 20.12. 2014
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        Poutníci
03.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Dom kultúry Dúbravka
        Októbrový Koncert
31.10.14 18:00 (Pi)
    Bratislava / Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
        Hudobná skupina PROGRES
10.11.14 18:00 (Po)
    Bratislava / Dom kultúry, Kramáre, Bratislava
        Šansónový večer s Marcelou Laiferovou
15.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        Rockové Mrazenie 2014
05.12.14 17:00 (Pi)
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        IMT Smile a Lúčnica
13.12.2014 po 19:00 hod.14.12.2014 po 19:00 hod.
    Bratislava / Incheba Expo Aréna
        VOCA PEOPLE - 2014 Tour
05.11.14 19:30 (St)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        EDDA muzikál - KRUH
20.10.14 19:00 (Po)
        Olympic
19.12.14 19:00 (Pi)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
08.12.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Klub za Zrkadlom
        HUDBA RAPU - festival hip-hopu
04.10.14 20:00 (So)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Blues na Lodi
05.10.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        Freedom Call + hostia
29.11.14 19:00 (So)
        New Model Radio uvádza koncert 1
17.10.14 20:00 (Pi)
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
31.10.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Metropolitný Orchester Bratislava
26.10.14 17:00 (Ne)
    Bratislava / Moyzesova sieň, Bratislava
        OPERETA GALA
23.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        Jazzanova nights with Alex Barck
25.10.14 20:00 (So)
        MIE presents Kyodai (live/ESP)
17.10.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Randal Club, Bratislava
        THRESHOLD (UK) + hostia
17.11.14 20:00 (Po)
    Bratislava / Rock Cafe, Bratislava
        FRAGILE v ROCK CAFE
27.10.14 19:00 (Po)
        KISS FOREVER BAND
18.10.14 20:30 (So)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        KATY PERRY - The Prismatic World Tour
27.02.15 19:00 (Pi)
        KYLIE MINOGUE - Kiss Me Once Tour 2014
19.10.14 19:30 (Ne)
    Bratislava / Spoločenský Dom NIVY, Bratislava
        Bratislava Hot Serenaders
26.10.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        BIG BEAT DE LUXE
23.11.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
        Jožka Černý s cimbálovou muzikou Grácia
17.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Štúdio L + S
        Laco Deczi a Celula New York
25.10.14 19:00 (So)
        Music a la cARTe
31.10.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        ABBA STAR
23.10.14 19:00 (Št)
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
07.12.14 19:00 (Ne)08.12.14 19:00 (Po)
        Jožka Černý a cimbalová hudba GRACIA
11.12.14 19:00 (Št)
        Václav Neckář a Bacily
20.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / The Square Club, Bratislava
        Eusebio - From Cuba To Slovakia
11.10.2014 o 21:00 - Normal11.10.2014 o 21:00 - V.I.P.
    Bratislava / Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
        1. Koncert sezóny
24.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Veľký evanjelický kostol, Panenská ul., Bratislava
        Vianočný spev pre život
20.12.14 16:00 (So)
    Brezno / Bombura klub Brezno
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
05.12.14 20:00 (Pi)
    Detva / Kultúrny dom A. Sládkoviča, Detva
        La Gioia
10.10.14 19:00 (Pi)
    Hnúšťa / Mestská športová hala, Hnúšťa
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
10.10.14 20:00 (Pi)
    Komárno / Msks Komárno
        HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
21.10.14 19:00 (Ut)
        Marie Rottrová
26.11.14 19:00 (St)
    Košice / Collosseum club, Košice
        Dying fetus, Goatwhore, Fallujah, Malevolence
10.12.14 19:00 (St)
        ENTOMBED A.D./GRAVE + support
16.10.14 18:00 (Št)
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
18.10.14 20:00 (So)
    Košice / Dobré Časy Košice
        Cars and Trains, Big Pauper a Modré Hory
11.10.14 19:00 (So)
    Košice / Dom umenia, Košice
        KONCZ ZSUZSA
18.11.14 19:00 (Ut)
        Marie Rottrová
21.10.14 19:00 (Ut)
    Košice / Mestská športová hala, Košice
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
20.02.15 19:00 (Pi)
    Košice / Spoločenský pavilón, Košice
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
10.11.14 19:00 (Po)
    Košice / STEEL ARÉNA
        AMERICAN DIVAS - Vianočný koncert
21.12.14 19:00 (Ne)
        IMT Smile a Lúčnica
18.12.2014 po 19:00 hod.
    Liptovský Mikuláš / Reduta Bar, Liptovský Mikuláš
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
18.10.14 20:00 (So)
    Lučenec / Kino Apollo, Lučenec
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
02.12.14 19:00 (Ut)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
18.12.14 19:00 (Št)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
25.11.14 19:00 (Ut)
    Martin / LOUNGE, Martin
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
13.12.14 20:00 (So)
    Modra / Mestské kultúrne stredisko, Modra
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
28.10.14 19:00 (Ut)
        Turné Gladiátor - Trinásť
22.11.14 19:30 (So)
    Nitra / Nová Pekáreň, Nitra
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
31.01.15 19:00 (So)
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
17.10.14 20:00 (Pi)
    Nitra / PKO Nitra
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
17.11.14 19:00 (Po)
    Nitra / Župný dom, Nitra
        Bratislava Hot Serenaders
03.10.14 19:30 (Pi)
    Nováky / Kultúrne centrum mesta Nováky
        Turné Gladiátor - Trinásť
30.10.14 19:30 (Št)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Carl Verheyen & band (ex Supertramp) USA
17.10.14 20:00 (Pi)
        Jozef Hollý & Band
25.10.14 20:00 (So)
        Marián Čekovský band a ďalší
18.10.14 20:00 (So)
        Martin Barre & Band playing Classic Jethro Tull
10.10.14 19:00 (Pi)
        Oravia Deep Purple
24.10.14 20:00 (Pi)
        Prokop, Andršt & Hrubý
03.10.14 20:00 (Pi)
    Nové Mesto nad Váhom / Klub za rampami, Nové Mesto nad Váhom
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
03.10.14 20:00 (Pi)
    Partizánske / Dom kultúry, Partizánske
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
24.10.14 20:00 (Pi)
    Piešťany / Dom umenia Piešťany
        Marie Rottrová
23.10.14 19:00 (Št)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
03.12.14 19:00 (St)
    Poprad / Fun House Poprad
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
28.11.14 20:00 (Pi)
    Poprad / Rock Fabric, Poprad
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
11.10.14 20:00 (So)
    Poprad / Športová hala Poprad
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
21.02.15 19:00 (So)
    Považská Bystrica / Dom kultúry Považská Bystrica
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
27.10.14 19:00 (Po)
        Turné Gladiátor - Trinásť
21.11.14 19:30 (Pi)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        Marie Rottrová
22.10.14 19:00 (St)
    Prešov / Road Caffe Prešov
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
17.10.14 20:00 (Pi)
    Prievidza / Element Music Club Prievidza
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
25.10.14 20:00 (So)
    Rimavská Sobota / Dom kultúry Rimavská Sobota
        HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
20.10.14 19:00 (Po)
    Ružomberok / Dom kultúry A.Hlinku, Ružomberok
        Marie Rottrová
05.11.14 19:00 (St)
    Ružomberok / Kultúrny dom Andreja Hlinku, Ružomberok
        Turné Gladiátor - Trinásť
31.10.14 19:30 (Pi)
    Sabinov / Sabinov kinosála MsKS
        TURBO - díky já du dál... Tour 2014
20.10.14 19:00 (Po)
    Sečovce / Kultúrny dom, Sečovce
        FRAGILE
14.10.14 18:30 (Ut)
    Sereď / Dom kultúry, Sereď
        Turné Gladiátor - Trinásť
28.11.14 19:30 (Pi)
    Snina / Dom kultúry, Snina
        Turné Gladiátor - Trinásť
07.11.14 19:00 (Pi)
    Spišská Nová Ves / Liquid Night Club Spišská Nová Ves
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
27.12.14 20:00 (So)
    Svidník / Športová hala Svidník
        Turné Gladiátor - Trinásť
06.11.14 19:30 (Št)
    Trebišov / Mestské kultúrne stredisko Trebišov
        Turné Gladiátor - Trinásť
08.11.14 19:30 (So)
    Trenčín / Dom armády, Trenčín
        Marie Rottrová
29.10.14 19:00 (St)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
11.11.14 19:00 (Ut)
    Trenčín / Lúč / Trenčín
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
06.12.14 20:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        Horkýže Slíže
01.11.14 20:00 (So)
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
VIP 17.1.2015 19:00 (So)17.01.15 19:00 (So)
        QUEENMANIA
27.12.14 20:00 (So)
        Turné Gladiátor - Trinásť
27.11.14 19:30 (Št)
        Vojtěch Dyk a B - Side Band
23.10.14 19:00 (Št)
        Zóna A
06.12.14 20:00 (So)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
16.12.14 19:00 (Ut)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        Marie Rottrová
04.11.14 19:00 (Ut)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
18.11.14 19:00 (Ut)
    Trnava / Kino Hviezda - Trnava
        Jožka Černý s cimbálovou muzikou Grácia
22.10.14 19:00 (St)
    Trnava / Mestská športová hala Trnava
        Olympic
04.11.14 19:00 (Ut)
    Zlaté Moravce / Dom odborov Calex, Zlaté Moravce
        Turné Gladiátor - Trinásť
29.11.14 19:30 (So)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
17.12.14 19:30 (St)
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
16.01.15 19:00 (Pi)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
24.11.14 19:00 (Po)
    Žilina / Rock 'n' Rolla bar & grill, Žilina
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
29.11.14 20:00 (So)
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
04.10.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Alternatívna / Experiment
    Bratislava / River´s Club, Bratislava
        Blomqvist live v Bratislave
28.11.14 20:00 (Pi)28.11.2014 o 20:00 h. - V.I.P.
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Panáčik - multimediálny projekt
31.10.14 20:00 (Pi)
Hudba-Koncert - Disco
    Bratislava / DK Lúky
        Oldies párty
18.10.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Ethno / World Music
    Detva / Kultúrny dom A. Sládkoviča, Detva
        Čierno-Biely Svet
09.11.14 15:00 (Ne)
Hudba-Koncert - Folk & Country
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        Jozef Banáš, Janko Kulich, Rasťo Piško
17.11.14 17:00 (Po)
    Bratislava / V - klub, Bratislava
        Karel Plíhal
06.10.14 19:30 (Po)
    Čadca / Dom kultúry, Čadca
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
17.10.14 19:00 (Pi)
    Lednické Rovne / Kultúrny dom, Lednické Rovne
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
19.10.14 17:00 (Ne)
    Levoča / Kino Úsmev, Levoča
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
22.10.14 19:00 (St)
    Liptovský Hrádok / Dom kultúry, Liptovský Hrádok
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
23.10.14 18:00 (Št)
    Nitra / Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre
        Karel Plíhal
07.10.14 19:00 (Ut)
    Nová Baňa / Kino Vatra, Nová Baňa
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
20.10.14 19:00 (Po)
    Prievidza / Športová hala Niké Aréna, Prievidza
        Jaromír Nohavica
14.10.14 18:00 (Ut)
    Sučany / Kultúrny dom Sučany
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
24.10.14 19:00 (Pi)
    Svit / Dom kultúry, Svit
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
21.10.14 18:00 (Ut)
    Zohor / Kultúrny dom Zohor
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
18.10.14 18:00 (So)
Hudba-Koncert - Folklor
    Bohdanovce / KD Bohdanovce pri Košiciach
        KOLLÁROVCI Goraľu cy či ne žaľ
26.10.14 18:30 (Ne)
    Bratislava / Divadlo SĽUK Rusovce, Bratislava
        CHOREA SLOVACA - tanečné etudy pre SĽUK
15.10.14 19:00 (St)
        KRÍŽOM-KRÁŽOM
23.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        Čaro Vianoc v Terchovej
29.11.14 19:00 (So)
        Lúčnica a deti
23.10.14 18:00 (Št)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        LÚČNICA - Reprezentačný program
04.11.14 19:00 (Ut)
Hudba-Koncert - Funk / Gospel
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        TAKE 6 (USA)
01.12.14 19:00 (Po)
Hudba-Koncert - Hard & Heavy / Punk / Ska
    Banská Bystrica / Urban Spot, Banská Bystrica
        CANNIBAL CORPSE (usa)
21.11.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        ELUVEITIE (swi), ARKONA (rus)
11.12.14 20:00 (Št)
    Bratislava / Randal Club, Bratislava
        RAGE - 30 Years Of Rage Anniversary Tour
12.10.14 20:00 (Ne)
        Wacken Roadshow 2014 - Graveworm + 4
07.10.14 19:00 (Ut)
        Wacken Roadshow 2014 - Lacrimas Profundere + 4
11.11.14 19:00 (Ut)
Hudba-Koncert - Hip hop / Rap
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        Hip Hop Žije 2014 Winter Edition Bratislava
24.10.2014 21:00 - V.I.P.24.10.14 21:00 (Pi)
    Košice / Diamond Club, Košice
        Hip Hop Žije 2014 Winter Edition Košice
17.10.14 21:00 (Pi)17.10.2014 21:00 - V.I.P.
Hudba-Koncert - Jazz
    Banská Bystrica / Klub HaD, Banská Bystrica
        Katarína Koščová - OKNOM tour
04.10.14 19:00 (So)
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        ZAZ
28.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        Chantal Poullain (chansons)
22.10.14 20:00 (St)Sedenie balkón - 22.10.2014 o 20:00 h.
    Bratislava / Hotel Tatra - kongresová sála, Bratislava
        Katarína Koščová - OKNOM tour
01.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        CASSANDRA WILSON - dvojnásobná držiteľka Grammy
11.12.14 20:00 (Št)
    Bratislava / V - klub, Bratislava
        Jiří Stivín
10.10.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
        BRANFORD MARSALIS (USA)
17.11.14 19:00 (Po)
    Košice / Kulturpark, Košice
        Katarína Koščová - OKNOM tour
08.10.14 19:00 (St)
    Nitra / Music a Cafe, Nitra
        Katarína Koščová - OKNOM tour
02.10.14 20:30 (Št)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Divadlo Jiřína Stivína
11.10.14 20:00 (So)
        Shauli Einav & Jazz & More (Izrael /SK)
07.11.14 20:00 (Pi)
    Poprad / Dom kultúry Poprad
        Katarína Koščová - OKNOM tour
07.10.14 19:00 (Ut)
    Zvolen / Stará radnica, Zvolen
        Katarína Koščová - OKNOM tour
03.10.14 19:00 (Pi)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Bratislavské jazzové dni v Žiline
25.10.14 19:00 (So)
Hudba-Koncert - Klubova scéna
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        J.A.R.
Sedenie balkón - 7.11.2014 o 20:00 h.Státie - 7.11.2014 o 20:00 h.
        LENKA DUSILOVÁ - česká speváčka roku a Band
09.10.14 20:00 (Št)
        MIG 21
Sedenie balkón - 24.10.2014 o 20:00 h.Státie - 24.10.2014 o 20:00 h.
        PEPA VOJTEK A INFLAGRANTI
11.11.14 20:00 (Ut)11.11.2014 o 20:00 h. - Balkón sedenie
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        Vladimír Mišík & Etc...
02.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Rock Cafe, Bratislava
        LINKIN PARK tribute PIKNIK PARK (Hu)
22.11.14 20:30 (So)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        BUTY
04.10.14 20:00 (So)
        KATARZIA
01.11.14 20:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        BUTY
17.10.14 20:00 (Pi)
        Revival: Electric Lady
22.11.14 20:00 (So)
        ŠMOX: krst platne, hosť: Abraxas a Slávek Janda
11.10.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Párty
    Bratislava / Klub LOFT, Bratislava
        Vytri Platňu: DJ ZINC
12.12.14 21:30 (Pi)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        Depeche Mode Party with Ben Christo
01.11.14 20:00 (So)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        164. narodeniny Jacka Daniela
04.10.14 19:00 (So)
    Košice / Cassosport Košice
        ABBA party show live
28.11.14 18:00 (Pi)
    Košice / Dom umenia, Košice
        RETROFUNK PARTY WITH SHAKATAK
31.10.14 20:00 (Pi)
    Košice / V - klub
        JEDLIČKA 2014
07.10.14 21:00 (Ut)
    Prešov / Jam Club Prešov
        STRAPO & Dj Spinhandz (Prešov)
04.10.14 21:00 (So)
Hudba-Koncert - Pop
    Banská Bystrica / Športová hala Dukla, Banská Bystica
        Petra Janů - Věra Špinarová Tour 2014
25.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Ateliér Babylon
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
04.12.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        NO NAME Acoustic tour 2014
17.12.14 20:00 (St)
        Peter Cmorik & Band tour 2014 ...o tebe
14.10.14 20:00 (Ut)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        MICHAL DAVID TOUR 2014
18.12.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        Dalibor Janda so skupinou Prototyp
22.11.14 19:00 (So)
        HANA ZAGOROVÁ - Vianočný Galakoncert
02.12.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
29.10.14 20:00 (St)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        KAREL GOTT Peugeot Tour 2014
29.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        ASAF AVIDAN
27.10.14 19:00 (Po)
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
06.11.14 19:00 (Št)
    Brezno / Dom kultúry, Brezno
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
10.12.14 19:00 (St)
    Galanta / Mestské kultúrne stredisko Galanta
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
10.12.14 19:00 (St)
    Jelšava / Rímskokat. kostol sv. Petra a sv. Pavla, Jelšava
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
25.11.14 19:00 (Ut)
    Košice / Historická radnica, Košice
        Sima Martausová
05.11.14 19:00 (St)
    Košice / Kasárne Kulturpark, Košice
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
31.10.14 20:00 (Pi)
    Košice / Spoločenský pavilón, Košice
        NO NAME Acoustic tour 2014
21.12.14 20:00 (Ne)
    Košice / STEEL ARÉNA
        MICHAL DAVID TOUR 2014
03.12.14 19:00 (St)
    Levice / Športová hala Levice
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
18.11.14 19:00 (Ut)
    Liptovský Mikuláš / Route 66, Liptovský Mikuláš
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
28.10.14 19:00 (Ut)
    Malacky / Kino Záhoran, Malacky
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
05.11.14 19:00 (St)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        LENKA FILIPOVÁ & špeciálny hosť koncertov LENNY
11.11.14 19:00 (Ut)
    Martin / Športová hala Martin
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
21.11.14 19:00 (Pi)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Janek Ledecký & band
02.10.14 20:00 (Št)
    Nové Mesto nad Váhom / Športová hala Nové Mesto nad Váhom
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
24.11.14 19:00 (Po)
    Partizánske / Športová hala Partizánske
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
22.11.14 19:00 (So)
    Poprad / Aréna Poprad
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
27.11.14 19:00 (Št)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
13.11.14 19:00 (Št)
    Prešov / PKO Čierny Orol, Prešov
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
01.11.14 20:00 (So)
    Prievidza / City Aréna, Prievidza
        Petra Janů - Věra Špinarová Tour 2014
26.11.14 19:00 (St)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        NO NAME Acoustic tour 2014
16.12.14 20:00 (Ut)
        Petr Spálený & Apollo band
10.10.14 20:00 (Pi)
        Sima Martausová
03.12.14 19:00 (St)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        LENKA FILIPOVÁ & špeciálny hosť koncertov LENNY
10.11.14 19:00 (Po)
    Trenčín / Rímskokat. kostol Svätej Rodiny, Trenčín
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
08.12.14 19:00 (Po)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
09.12.14 19:00 (Ut)
    Trnava / Holiday Inn Trnava
        Unplugged koncert skupiny DESMOD
22.11.14 19:00 (So)
    Tvrdošín / Rímskokat. kostol Najsvätejšej Trojice, Tvrdošín
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
24.11.14 19:00 (Po)
    Vranov nad Topľou / Rímskokat. kostol Panny Márie, Vranov nad Topľou
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
26.11.14 19:00 (St)
    Žiar nad Hronom / MsKC - Hlavná sála, Žiar nad Hronom
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
19.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Dom Odborov Žilina
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
03.12.14 19:00 (St)
    Žilina / DOXXbet aréna Žilina
        KAREL GOTT Peugeot Tour 2014
27.10.14 19:00 (Po)
        MICHAL DAVID TOUR 2014
02.12.14 19:00 (Ut)
    Žilina / Holiday Inn Žilina
        Unplugged koncert skupiny DESMOD
23.11.14 19:00 (Ne)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
27.10.14 19:00 (Po)
    Žilina / Rock 'n' Rolla bar & grill, Žilina
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
30.10.14 20:00 (Št)
Hudba-Koncert - Rock
    Bardejovské Kúpele / Kino Žriedlo
        KATAPULT tisíce a jedné noci TOUR 2014
24.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / British Rock Stars, Nám. 1. mája 14, Bratislava
        Wayne Hussey - Songs of Candlelight & Razorblades
03.11.14 20:00 (Po)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        DANIEL LANDA ŽITO TOUR 2014
21.11.14 20:00 (Pi)
        ELÁN The Best Of vol.2
28.10.14 20:00 (Ut)
        LUCIE BÍLÁ ČERNO-BÍLÉ TURNÉ 2014
23.10.14 19:00 (Št)
    Košice / STEEL ARÉNA
        ELÁN The Best Of vol.2
30.10.14 19:00 (Št)
        LUCIE BÍLÁ ČERNO-BÍLÉ TURNÉ 2014
21.10.14 19:00 (Ut)
    Snina / MKOS Snina
        KATAPULT tisíce a jedné noci TOUR 2014
26.10.14 19:00 (Ne)
    Trebišov / Hobes aréna
        KATAPULT tisíce a jedné noci TOUR 2014
25.10.14 19:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        Vianoce s Tublatankou
20.12.14 20:00 (So)
    Trenčín / Posádkový Dom armády, Trenčín
        KATAPULT tisíce a jedné noci TOUR 2014
23.10.14 20:00 (Št)
Hudba-Koncert - Soul / RnB
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        MARIO BIONDI /IT/
25.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        5th bday presents BILAL (live/USA)
03.11.14 20:00 (Po)
Hudba-Koncert - Tanečná / Elektronická
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        THE PAROV STELAR BAND
07.11.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        Klingande
08.11.14 21:00 (So)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        5th bday presents Nightcall with Brodinski ...
27.11.14 20:00 (Št)
        DJ KENTARO (Ninja Tune/JAP) - CZ/SK TOUR
10.10.14 21:00 (Pi)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        GUS GUS
07.12.14 19:00 (Ne)
    Prešov / PKO Prešov
        University opening night 2014
06.10.14 21:00 (Po)
Hudba-Koncert - Techno / DnB
    Bratislava / Klub LOFT, Bratislava
        Drum&bassArena Night
10.10.2014 o 21:00 h. - NORMAL TICKET10.10.2014 o 21:00 h. - VIP TICKET
Hudba-Koncert - Vážna
    Bratislava / Koncertná sieň SF
        Slovenská filharmónia, cyklus M
31.10.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava
        Ilya Gringolts - svetový husľový virtuóz
15.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Malá sála Slovenská filharmónia
        Slovenská filharmónia, cyklus M
18.10.14 16:00 (So)
    Bratislava / Malá sála Slovenskej filharmónie, Bratislava
        Pavol Bršlík - Krásna mlynárka
05.11.14 19:30 (St)
    Chynorany / Rímskokatolícky kostol, Chynorany
        Koncert Artmusicorchestra a Jána Sucháňa
07.12.14 16:00 (Ne)
    Košice / STEEL ARÉNA
        Piotr RUBIK - the BEST OF
08.11.14 19:00 (So)
    Liptovský Mikuláš / Evanjelický kostol Liptovský Mikuláš
        Benefičný koncert M. Babjaka a D. Buranovského
07.11.14 19:00 (Pi)
Iné
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Jazz v Aréne / Iiro Rantala Trio
16.10.14 20:00 (Št)
    Bratislava / DK Lúky
        CESTOVATEĽSKÝ KLUB
30.10.14 19:00 (Št)
    Frauenkirchen / ST. MARTINS THERME & LODGE
        ST. MARTINS THERME & LODGE
3-hodinová vstupenka dospelýCelodenná vstupenka dospelý
    Košice / Hotel Centrum Košice - Dom Techniky
        HARMÓNIA Festival zdravia a krásy
10. - 11.10.2014 Hotel Centrum Košice
    Poprad / Hotel Satel***
        HARMÓNIA Festival zdravia a krásy
08.11.14 10:00 (So)
Iné - Netradičné zážitky-Zábava
    Liptovský Mikuláš / SUPERFLY TATRALANDIA
        SUPERFLY Tatralandia – Simulátor lietania
3 minúty / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia6 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia9 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia
12 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia2 minúty / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia
Iné - Pre deti
    Čadca / Dom kultúry, Čadca
        FÍHA TRALALA
16.11.14 15:00 (Ne)
Iné - Wellness
    Bešeňová / GINO PARADISE Bešeňová
        GINO PARADISE Bešeňová
Do 31.12.2014
    Kaluža / THERMALPARK ŠÍRAVA
        THERMALPARK ŠÍRAVA
Do 31.12.2014
Show
    Banská Bystrica / Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
        PREDVIANOČNÉ POSEDENIE s Miroslavom DONUTILOM
21.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        ABBA THE SHOW
30.12.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Incheba Expo Aréna, Bratislava
        MOSCOW CITY BALLET
02.12.14 20:00 (Ut)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
15.12.14 19:00 (Po)
    Bratislava 5 - Petržalka / Incheba Expo Bratislava, Pavilón D2 a A2
        TUTANCHAMON - jeho hrobka a poklady
01.10.14 12:30 (St)01.10.14 13:00 (St)01.10.14 13:30 (St)
01.10.14 14:00 (St)01.10.14 14:30 (St)01.10.14 15:00 (St)
01.10.14 15:30 (St)01.10.14 16:00 (St)01.10.14 16:30 (St)
01.10.14 17:00 (St)01.10.14 17:30 (St)02.10.14 09:00 (Št)
02.10.14 09:30 (Št)02.10.14 10:00 (Št)02.10.14 10:30 (Št)
02.10.14 11:00 (Št)02.10.14 11:30 (Št)02.10.14 12:00 (Št)
02.10.14 12:30 (Št)02.10.14 13:00 (Št)02.10.14 13:30 (Št)
02.10.14 14:00 (Št)02.10.14 14:30 (Št)02.10.14 15:00 (Št)
02.10.14 15:30 (Št)02.10.14 16:00 (Št)02.10.14 16:30 (Št)
02.10.14 17:00 (Št)02.10.14 17:30 (Št)03.10.14 09:00 (Pi)
03.10.14 09:30 (Pi)03.10.14 10:00 (Pi)03.10.14 10:30 (Pi)
03.10.14 11:00 (Pi)03.10.14 11:30 (Pi)03.10.14 12:00 (Pi)
03.10.14 12:30 (Pi)03.10.14 13:00 (Pi)03.10.14 13:30 (Pi)
03.10.14 14:00 (Pi)03.10.14 14:30 (Pi)03.10.14 15:00 (Pi)
03.10.14 15:30 (Pi)03.10.14 16:00 (Pi)03.10.14 16:30 (Pi)
03.10.14 17:00 (Pi)03.10.14 17:30 (Pi)04.10.14 09:00 (So)
04.10.14 09:30 (So)04.10.14 10:00 (So)04.10.14 10:30 (So)
04.10.14 11:00 (So)04.10.14 11:30 (So)04.10.14 12:00 (So)
04.10.14 12:30 (So)04.10.14 13:00 (So)04.10.14 13:30 (So)
04.10.14 14:00 (So)04.10.14 14:30 (So)04.10.14 15:00 (So)
04.10.14 15:30 (So)04.10.14 16:00 (So)04.10.14 16:30 (So)
04.10.14 17:00 (So)04.10.14 17:30 (So)05.10.14 09:00 (Ne)
05.10.14 09:30 (Ne)05.10.14 10:00 (Ne)05.10.14 10:30 (Ne)
05.10.14 11:00 (Ne)05.10.14 11:30 (Ne)05.10.14 12:00 (Ne)
05.10.14 12:30 (Ne)05.10.14 13:00 (Ne)05.10.14 13:30 (Ne)
05.10.14 14:00 (Ne)05.10.14 14:30 (Ne)05.10.14 15:00 (Ne)
05.10.14 15:30 (Ne)05.10.14 16:00 (Ne)05.10.14 16:30 (Ne)
05.10.14 17:00 (Ne)05.10.14 17:30 (Ne)06.10.14 09:00 (Po)
06.10.14 09:30 (Po)06.10.14 10:00 (Po)06.10.14 10:30 (Po)
06.10.14 11:00 (Po)06.10.14 11:30 (Po)06.10.14 12:00 (Po)
06.10.14 12:30 (Po)06.10.14 13:00 (Po)06.10.14 13:30 (Po)
06.10.14 14:00 (Po)06.10.14 14:30 (Po)06.10.14 15:00 (Po)
06.10.14 15:30 (Po)06.10.14 16:00 (Po)06.10.14 16:30 (Po)
06.10.14 17:00 (Po)06.10.14 17:30 (Po)07.10.14 09:00 (Ut)
07.10.14 09:30 (Ut)07.10.14 10:00 (Ut)07.10.14 10:30 (Ut)
07.10.14 11:00 (Ut)07.10.14 11:30 (Ut)07.10.14 12:00 (Ut)
07.10.14 12:30 (Ut)07.10.14 13:00 (Ut)07.10.14 13:30 (Ut)
07.10.14 14:00 (Ut)07.10.14 14:30 (Ut)07.10.14 15:00 (Ut)
07.10.14 15:30 (Ut)07.10.14 16:00 (Ut)07.10.14 16:30 (Ut)
07.10.14 17:00 (Ut)07.10.14 17:30 (Ut)08.10.14 09:00 (St)
08.10.14 09:30 (St)08.10.14 10:00 (St)08.10.14 10:30 (St)
08.10.14 11:00 (St)08.10.14 11:30 (St)08.10.14 12:00 (St)
08.10.14 12:30 (St)08.10.14 13:00 (St)08.10.14 13:30 (St)
08.10.14 14:00 (St)08.10.14 14:30 (St)08.10.14 15:00 (St)
08.10.14 15:30 (St)08.10.14 16:00 (St)08.10.14 16:30 (St)
08.10.14 17:00 (St)08.10.14 17:30 (St)09.10.14 09:00 (Št)
09.10.14 09:30 (Št)09.10.14 10:00 (Št)09.10.14 10:30 (Št)
09.10.14 11:00 (Št)09.10.14 11:30 (Št)09.10.14 12:00 (Št)
09.10.14 12:30 (Št)09.10.14 13:00 (Št)09.10.14 13:30 (Št)
09.10.14 14:00 (Št)09.10.14 14:30 (Št)09.10.14 15:00 (Št)
09.10.14 15:30 (Št)09.10.14 16:00 (Št)09.10.14 16:30 (Št)
09.10.14 17:00 (Št)09.10.14 17:30 (Št)10.10.14 09:00 (Pi)
10.10.14 09:30 (Pi)10.10.14 10:00 (Pi)10.10.14 10:30 (Pi)
10.10.14 11:00 (Pi)10.10.14 11:30 (Pi)10.10.14 12:00 (Pi)
10.10.14 12:30 (Pi)10.10.14 13:00 (Pi)10.10.14 13:30 (Pi)
10.10.14 14:00 (Pi)10.10.14 14:30 (Pi)10.10.14 15:00 (Pi)
10.10.14 15:30 (Pi)10.10.14 16:00 (Pi)10.10.14 16:30 (Pi)
10.10.14 17:00 (Pi)10.10.14 17:30 (Pi)11.10.14 09:00 (So)
11.10.14 09:30 (So)11.10.14 10:00 (So)11.10.14 10:30 (So)
11.10.14 11:00 (So)11.10.14 11:30 (So)11.10.14 12:00 (So)
11.10.14 12:30 (So)11.10.14 13:00 (So)11.10.14 13:30 (So)
11.10.14 14:00 (So)11.10.14 14:30 (So)11.10.14 15:00 (So)
11.10.14 15:30 (So)11.10.14 16:00 (So)11.10.14 16:30 (So)
11.10.14 17:00 (So)11.10.14 17:30 (So)12.10.14 09:00 (Ne)
12.10.14 09:30 (Ne)12.10.14 10:00 (Ne)12.10.14 10:30 (Ne)
12.10.14 11:00 (Ne)12.10.14 11:30 (Ne)12.10.14 12:00 (Ne)
12.10.14 12:30 (Ne)12.10.14 13:00 (Ne)12.10.14 13:30 (Ne)
12.10.14 14:00 (Ne)12.10.14 14:30 (Ne)12.10.14 15:00 (Ne)
12.10.14 15:30 (Ne)12.10.14 16:00 (Ne)12.10.14 16:30 (Ne)
12.10.14 17:00 (Ne)12.10.14 17:30 (Ne)13.10.14 09:00 (Po)
13.10.14 09:30 (Po)13.10.14 10:00 (Po)13.10.14 10:30 (Po)
13.10.14 11:00 (Po)13.10.14 11:30 (Po)13.10.14 12:00 (Po)
13.10.14 12:30 (Po)13.10.14 13:00 (Po)13.10.14 13:30 (Po)
13.10.14 14:00 (Po)13.10.14 14:30 (Po)13.10.14 15:00 (Po)
13.10.14 15:30 (Po)13.10.14 16:00 (Po)13.10.14 16:30 (Po)
13.10.14 17:00 (Po)13.10.14 17:30 (Po)14.10.14 09:00 (Ut)
14.10.14 09:30 (Ut)14.10.14 10:00 (Ut)14.10.14 10:30 (Ut)
14.10.14 11:00 (Ut)14.10.14 11:30 (Ut)14.10.14 12:00 (Ut)
14.10.14 12:30 (Ut)14.10.14 13:00 (Ut)14.10.14 13:30 (Ut)
14.10.14 14:00 (Ut)14.10.14 14:30 (Ut)14.10.14 15:00 (Ut)
14.10.14 15:30 (Ut)14.10.14 16:00 (Ut)14.10.14 16:30 (Ut)
14.10.14 17:00 (Ut)14.10.14 17:30 (Ut)15.10.14 09:00 (St)
15.10.14 09:30 (St)15.10.14 10:00 (St)15.10.14 10:30 (St)
15.10.14 11:00 (St)15.10.14 11:30 (St)15.10.14 12:00 (St)
15.10.14 12:30 (St)15.10.14 13:00 (St)15.10.14 13:30 (St)
15.10.14 14:00 (St)15.10.14 14:30 (St)15.10.14 15:00 (St)
15.10.14 15:30 (St)15.10.14 16:00 (St)15.10.14 16:30 (St)
15.10.14 17:00 (St)15.10.14 17:30 (St)16.10.14 09:00 (Št)
16.10.14 09:30 (Št)16.10.14 10:00 (Št)16.10.14 10:30 (Št)
16.10.14 11:00 (Št)16.10.14 11:30 (Št)16.10.14 12:00 (Št)
16.10.14 12:30 (Št)16.10.14 13:00 (Št)16.10.14 13:30 (Št)
16.10.14 14:00 (Št)16.10.14 14:30 (Št)16.10.14 15:00 (Št)
16.10.14 15:30 (Št)16.10.14 16:00 (Št)16.10.14 16:30 (Št)
16.10.14 17:00 (Št)16.10.14 17:30 (Št)17.10.14 09:00 (Pi)
17.10.14 09:30 (Pi)17.10.14 10:00 (Pi)17.10.14 10:30 (Pi)
17.10.14 11:00 (Pi)17.10.14 11:30 (Pi)17.10.14 12:00 (Pi)
17.10.14 12:30 (Pi)17.10.14 13:00 (Pi)17.10.14 13:30 (Pi)
17.10.14 14:00 (Pi)17.10.14 14:30 (Pi)17.10.14 15:00 (Pi)
17.10.14 15:30 (Pi)17.10.14 16:00 (Pi)17.10.14 16:30 (Pi)
17.10.14 17:00 (Pi)17.10.14 17:30 (Pi)18.10.14 09:00 (So)
18.10.14 09:30 (So)18.10.14 10:00 (So)18.10.14 10:30 (So)
18.10.14 11:00 (So)18.10.14 11:30 (So)18.10.14 12:00 (So)
18.10.14 12:30 (So)18.10.14 13:00 (So)18.10.14 13:30 (So)
18.10.14 14:00 (So)18.10.14 14:30 (So)18.10.14 15:00 (So)
18.10.14 15:30 (So)18.10.14 16:00 (So)18.10.14 16:30 (So)
18.10.14 17:00 (So)18.10.14 17:30 (So)19.10.14 09:00 (Ne)
19.10.14 09:30 (Ne)19.10.14 10:00 (Ne)19.10.14 10:30 (Ne)
19.10.14 11:00 (Ne)19.10.14 11:30 (Ne)19.10.14 12:00 (Ne)
19.10.14 12:30 (Ne)19.10.14 13:00 (Ne)19.10.14 13:30 (Ne)
19.10.14 14:00 (Ne)19.10.14 14:30 (Ne)19.10.14 15:00 (Ne)
19.10.14 15:30 (Ne)19.10.14 16:00 (Ne)19.10.14 16:30 (Ne)
19.10.14 17:00 (Ne)19.10.14 17:30 (Ne)20.10.14 09:00 (Po)
20.10.14 09:30 (Po)20.10.14 10:00 (Po)20.10.14 10:30 (Po)
20.10.14 11:00 (Po)20.10.14 11:30 (Po)20.10.14 12:00 (Po)
20.10.14 12:30 (Po)20.10.14 13:00 (Po)20.10.14 13:30 (Po)
20.10.14 14:00 (Po)20.10.14 14:30 (Po)20.10.14 15:00 (Po)
20.10.14 15:30 (Po)20.10.14 16:00 (Po)20.10.14 16:30 (Po)
20.10.14 17:00 (Po)20.10.14 17:30 (Po)21.10.14 09:00 (Ut)
21.10.14 09:30 (Ut)21.10.14 10:00 (Ut)21.10.14 10:30 (Ut)
21.10.14 11:00 (Ut)21.10.14 11:30 (Ut)21.10.14 12:00 (Ut)
21.10.14 12:30 (Ut)21.10.14 13:00 (Ut)21.10.14 13:30 (Ut)
21.10.14 14:00 (Ut)21.10.14 14:30 (Ut)21.10.14 15:00 (Ut)
21.10.14 15:30 (Ut)21.10.14 16:00 (Ut)21.10.14 16:30 (Ut)
21.10.14 17:00 (Ut)21.10.14 17:30 (Ut)22.10.14 09:00 (St)
22.10.14 09:30 (St)22.10.14 10:00 (St)22.10.14 10:30 (St)
22.10.14 11:00 (St)22.10.14 11:30 (St)22.10.14 12:00 (St)
22.10.14 12:30 (St)22.10.14 13:00 (St)22.10.14 13:30 (St)
22.10.14 14:00 (St)22.10.14 14:30 (St)22.10.14 15:00 (St)
22.10.14 15:30 (St)22.10.14 16:00 (St)22.10.14 16:30 (St)
22.10.14 17:00 (St)22.10.14 17:30 (St)23.10.14 09:00 (Št)
23.10.14 09:30 (Št)23.10.14 10:00 (Št)23.10.14 10:30 (Št)
23.10.14 11:00 (Št)23.10.14 11:30 (Št)23.10.14 12:00 (Št)
23.10.14 12:30 (Št)23.10.14 13:00 (Št)23.10.14 13:30 (Št)
23.10.14 14:00 (Št)23.10.14 14:30 (Št)23.10.14 15:00 (Št)
23.10.14 15:30 (Št)23.10.14 16:00 (Št)23.10.14 16:30 (Št)
23.10.14 17:00 (Št)23.10.14 17:30 (Št)24.10.14 09:00 (Pi)
24.10.14 09:30 (Pi)24.10.14 10:00 (Pi)24.10.14 10:30 (Pi)
24.10.14 11:00 (Pi)24.10.14 11:30 (Pi)24.10.14 12:00 (Pi)
24.10.14 12:30 (Pi)24.10.14 13:00 (Pi)24.10.14 13:30 (Pi)
24.10.14 14:00 (Pi)24.10.14 14:30 (Pi)24.10.14 15:00 (Pi)
24.10.14 15:30 (Pi)24.10.14 16:00 (Pi)24.10.14 16:30 (Pi)
24.10.14 17:00 (Pi)24.10.14 17:30 (Pi)25.10.14 09:00 (So)
25.10.14 09:30 (So)25.10.14 10:00 (So)25.10.14 10:30 (So)
25.10.14 11:00 (So)25.10.14 11:30 (So)25.10.14 12:00 (So)
25.10.14 12:30 (So)25.10.14 13:00 (So)25.10.14 13:30 (So)
25.10.14 14:00 (So)25.10.14 14:30 (So)25.10.14 15:00 (So)
25.10.14 15:30 (So)25.10.14 16:00 (So)25.10.14 16:30 (So)
25.10.14 17:00 (So)25.10.14 17:30 (So)26.10.14 09:00 (Ne)
26.10.14 09:30 (Ne)26.10.14 10:00 (Ne)26.10.14 10:30 (Ne)
26.10.14 11:00 (Ne)26.10.14 11:30 (Ne)26.10.14 12:00 (Ne)
26.10.14 12:30 (Ne)26.10.14 13:00 (Ne)26.10.14 13:30 (Ne)
26.10.14 14:00 (Ne)26.10.14 14:30 (Ne)26.10.14 15:00 (Ne)
26.10.14 15:30 (Ne)26.10.14 16:00 (Ne)26.10.14 16:30 (Ne)
26.10.14 17:00 (Ne)26.10.14 17:30 (Ne)27.10.14 09:00 (Po)
27.10.14 09:30 (Po)27.10.14 10:00 (Po)27.10.14 10:30 (Po)
27.10.14 11:00 (Po)27.10.14 11:30 (Po)27.10.14 12:00 (Po)
27.10.14 12:30 (Po)27.10.14 13:00 (Po)27.10.14 13:30 (Po)
27.10.14 14:00 (Po)27.10.14 14:30 (Po)27.10.14 15:00 (Po)
27.10.14 15:30 (Po)27.10.14 16:00 (Po)27.10.14 16:30 (Po)
27.10.14 17:00 (Po)27.10.14 17:30 (Po)28.10.14 09:00 (Ut)
28.10.14 09:30 (Ut)28.10.14 10:00 (Ut)28.10.14 10:30 (Ut)
28.10.14 11:00 (Ut)28.10.14 11:30 (Ut)28.10.14 12:00 (Ut)
28.10.14 12:30 (Ut)28.10.14 13:00 (Ut)28.10.14 13:30 (Ut)
28.10.14 14:00 (Ut)28.10.14 14:30 (Ut)28.10.14 15:00 (Ut)
28.10.14 15:30 (Ut)28.10.14 16:00 (Ut)28.10.14 16:30 (Ut)
28.10.14 17:00 (Ut)28.10.14 17:30 (Ut)29.10.14 09:00 (St)
29.10.14 09:30 (St)29.10.14 10:00 (St)29.10.14 10:30 (St)
29.10.14 11:00 (St)29.10.14 11:30 (St)29.10.14 12:00 (St)
29.10.14 12:30 (St)29.10.14 13:00 (St)29.10.14 13:30 (St)
29.10.14 14:00 (St)29.10.14 14:30 (St)29.10.14 15:00 (St)
29.10.14 15:30 (St)29.10.14 16:00 (St)29.10.14 16:30 (St)
29.10.14 17:00 (St)29.10.14 17:30 (St)30.10.14 09:00 (Št)
30.10.14 09:30 (Št)30.10.14 10:00 (Št)30.10.14 10:30 (Št)
30.10.14 11:00 (Št)30.10.14 11:30 (Št)30.10.14 12:00 (Št)
30.10.14 12:30 (Št)30.10.14 13:00 (Št)30.10.14 13:30 (Št)
30.10.14 14:00 (Št)30.10.14 14:30 (Št)30.10.14 15:00 (Št)
30.10.14 15:30 (Št)30.10.14 16:00 (Št)30.10.14 16:30 (Št)
30.10.14 17:00 (Št)30.10.14 17:30 (Št)31.10.14 09:00 (Pi)
31.10.14 09:30 (Pi)31.10.14 10:00 (Pi)31.10.14 10:30 (Pi)
31.10.14 11:00 (Pi)31.10.14 11:30 (Pi)31.10.14 12:00 (Pi)
31.10.14 12:30 (Pi)31.10.14 13:00 (Pi)31.10.14 13:30 (Pi)
31.10.14 14:00 (Pi)31.10.14 14:30 (Pi)31.10.14 15:00 (Pi)
31.10.14 15:30 (Pi)31.10.14 16:00 (Pi)31.10.14 16:30 (Pi)
31.10.14 17:00 (Pi)31.10.14 17:30 (Pi)01.11.14 09:00 (So)
01.11.14 09:30 (So)01.11.14 10:00 (So)01.11.14 10:30 (So)
01.11.14 11:00 (So)01.11.14 11:30 (So)01.11.14 12:00 (So)
01.11.14 12:30 (So)01.11.14 13:00 (So)01.11.14 13:30 (So)
01.11.14 14:00 (So)01.11.14 14:30 (So)01.11.14 15:00 (So)
01.11.14 15:30 (So)01.11.14 16:00 (So)01.11.14 16:30 (So)
01.11.14 17:00 (So)01.11.14 17:30 (So)02.11.14 09:00 (Ne)
02.11.14 09:30 (Ne)02.11.14 10:00 (Ne)02.11.14 10:30 (Ne)
02.11.14 11:00 (Ne)02.11.14 11:30 (Ne)02.11.14 12:00 (Ne)
02.11.14 12:30 (Ne)02.11.14 13:00 (Ne)02.11.14 13:30 (Ne)
02.11.14 14:00 (Ne)02.11.14 14:30 (Ne)02.11.14 15:00 (Ne)
02.11.14 15:30 (Ne)02.11.14 16:00 (Ne)02.11.14 16:30 (Ne)
02.11.14 17:00 (Ne)02.11.14 17:30 (Ne)03.11.14 09:00 (Po)
03.11.14 09:30 (Po)03.11.14 10:00 (Po)03.11.14 10:30 (Po)
03.11.14 11:00 (Po)03.11.14 11:30 (Po)03.11.14 12:00 (Po)
03.11.14 12:30 (Po)03.11.14 13:00 (Po)03.11.14 13:30 (Po)
03.11.14 14:00 (Po)03.11.14 14:30 (Po)03.11.14 15:00 (Po)
03.11.14 15:30 (Po)03.11.14 16:00 (Po)03.11.14 16:30 (Po)
03.11.14 17:00 (Po)03.11.14 17:30 (Po)04.11.14 09:00 (Ut)
04.11.14 09:30 (Ut)04.11.14 10:00 (Ut)04.11.14 10:30 (Ut)
04.11.14 11:00 (Ut)04.11.14 11:30 (Ut)04.11.14 12:00 (Ut)
04.11.14 12:30 (Ut)04.11.14 13:00 (Ut)04.11.14 13:30 (Ut)
04.11.14 14:00 (Ut)04.11.14 14:30 (Ut)04.11.14 15:00 (Ut)
04.11.14 15:30 (Ut)04.11.14 16:00 (Ut)04.11.14 16:30 (Ut)
04.11.14 17:00 (Ut)04.11.14 17:30 (Ut)05.11.14 09:00 (St)
05.11.14 09:30 (St)05.11.14 10:00 (St)05.11.14 10:30 (St)
05.11.14 11:00 (St)05.11.14 11:30 (St)05.11.14 12:00 (St)
05.11.14 12:30 (St)05.11.14 13:00 (St)05.11.14 13:30 (St)
05.11.14 14:00 (St)05.11.14 14:30 (St)05.11.14 15:00 (St)
05.11.14 15:30 (St)05.11.14 16:00 (St)05.11.14 16:30 (St)
05.11.14 17:00 (St)05.11.14 17:30 (St)06.11.14 09:00 (Št)
06.11.14 09:30 (Št)06.11.14 10:00 (Št)06.11.14 10:30 (Št)
06.11.14 11:00 (Št)06.11.14 11:30 (Št)06.11.14 12:00 (Št)
06.11.14 12:30 (Št)06.11.14 13:00 (Št)06.11.14 13:30 (Št)
06.11.14 14:00 (Št)06.11.14 14:30 (Št)06.11.14 15:00 (Št)
06.11.14 15:30 (Št)06.11.14 16:00 (Št)06.11.14 16:30 (Št)
06.11.14 17:00 (Št)06.11.14 17:30 (Št)07.11.14 09:00 (Pi)
07.11.14 09:30 (Pi)07.11.14 10:00 (Pi)07.11.14 10:30 (Pi)
07.11.14 11:00 (Pi)07.11.14 11:30 (Pi)07.11.14 12:00 (Pi)
07.11.14 12:30 (Pi)07.11.14 13:00 (Pi)07.11.14 13:30 (Pi)
07.11.14 14:00 (Pi)07.11.14 14:30 (Pi)07.11.14 15:00 (Pi)
07.11.14 15:30 (Pi)07.11.14 16:00 (Pi)07.11.14 16:30 (Pi)
07.11.14 17:00 (Pi)07.11.14 17:30 (Pi)08.11.14 09:00 (So)
08.11.14 09:30 (So)08.11.14 10:00 (So)08.11.14 10:30 (So)
08.11.14 11:00 (So)08.11.14 11:30 (So)08.11.14 12:00 (So)
08.11.14 12:30 (So)08.11.14 13:00 (So)08.11.14 13:30 (So)
08.11.14 14:00 (So)08.11.14 14:30 (So)08.11.14 15:00 (So)
08.11.14 15:30 (So)08.11.14 16:00 (So)08.11.14 16:30 (So)
08.11.14 17:00 (So)08.11.14 17:30 (So)09.11.14 09:00 (Ne)
09.11.14 09:30 (Ne)09.11.14 10:00 (Ne)09.11.14 10:30 (Ne)
09.11.14 11:00 (Ne)09.11.14 11:30 (Ne)09.11.14 12:00 (Ne)
09.11.14 12:30 (Ne)09.11.14 13:00 (Ne)09.11.14 13:30 (Ne)
09.11.14 14:00 (Ne)09.11.14 14:30 (Ne)09.11.14 15:00 (Ne)
09.11.14 15:30 (Ne)09.11.14 16:00 (Ne)09.11.14 16:30 (Ne)
09.11.14 17:00 (Ne)09.11.14 17:30 (Ne)10.11.14 09:00 (Po)
10.11.14 09:30 (Po)10.11.14 10:00 (Po)10.11.14 10:30 (Po)
10.11.14 11:00 (Po)10.11.14 11:30 (Po)10.11.14 12:00 (Po)
10.11.14 12:30 (Po)10.11.14 13:00 (Po)10.11.14 13:30 (Po)
10.11.14 14:00 (Po)10.11.14 14:30 (Po)10.11.14 15:00 (Po)
10.11.14 15:30 (Po)10.11.14 16:00 (Po)10.11.14 16:30 (Po)
10.11.14 17:00 (Po)10.11.14 17:30 (Po)11.11.14 09:00 (Ut)
11.11.14 09:30 (Ut)11.11.14 10:00 (Ut)11.11.14 10:30 (Ut)
11.11.14 11:00 (Ut)11.11.14 11:30 (Ut)11.11.14 12:00 (Ut)
11.11.14 12:30 (Ut)11.11.14 13:00 (Ut)11.11.14 13:30 (Ut)
11.11.14 14:00 (Ut)11.11.14 14:30 (Ut)11.11.14 15:00 (Ut)
11.11.14 15:30 (Ut)11.11.14 16:00 (Ut)11.11.14 16:30 (Ut)
11.11.14 17:00 (Ut)11.11.14 17:30 (Ut)12.11.14 09:00 (St)
12.11.14 09:30 (St)12.11.14 10:00 (St)12.11.14 10:30 (St)
12.11.14 11:00 (St)12.11.14 11:30 (St)12.11.14 12:00 (St)
12.11.14 12:30 (St)12.11.14 13:00 (St)12.11.14 13:30 (St)
12.11.14 14:00 (St)12.11.14 14:30 (St)12.11.14 15:00 (St)
12.11.14 15:30 (St)12.11.14 16:00 (St)12.11.14 16:30 (St)
12.11.14 17:00 (St)12.11.14 17:30 (St)13.11.14 09:00 (Št)
13.11.14 09:30 (Št)13.11.14 10:00 (Št)13.11.14 10:30 (Št)
13.11.14 11:00 (Št)13.11.14 11:30 (Št)13.11.14 12:00 (Št)
13.11.14 12:30 (Št)13.11.14 13:00 (Št)13.11.14 13:30 (Št)
13.11.14 14:00 (Št)13.11.14 14:30 (Št)13.11.14 15:00 (Št)
13.11.14 15:30 (Št)13.11.14 16:00 (Št)13.11.14 16:30 (Št)
13.11.14 17:00 (Št)13.11.14 17:30 (Št)14.11.14 09:00 (Pi)
14.11.14 09:30 (Pi)14.11.14 10:00 (Pi)14.11.14 10:30 (Pi)
14.11.14 11:00 (Pi)14.11.14 11:30 (Pi)14.11.14 12:00 (Pi)
14.11.14 12:30 (Pi)14.11.14 13:00 (Pi)14.11.14 13:30 (Pi)
14.11.14 14:00 (Pi)14.11.14 14:30 (Pi)14.11.14 15:00 (Pi)
14.11.14 15:30 (Pi)14.11.14 16:00 (Pi)14.11.14 16:30 (Pi)
14.11.14 17:00 (Pi)14.11.14 17:30 (Pi)15.11.14 09:00 (So)
15.11.14 09:30 (So)15.11.14 10:00 (So)15.11.14 10:30 (So)
15.11.14 11:00 (So)15.11.14 11:30 (So)15.11.14 12:00 (So)
15.11.14 12:30 (So)15.11.14 13:00 (So)15.11.14 13:30 (So)
15.11.14 14:00 (So)15.11.14 14:30 (So)15.11.14 15:00 (So)
15.11.14 15:30 (So)15.11.14 16:00 (So)15.11.14 16:30 (So)
15.11.14 17:00 (So)15.11.14 17:30 (So)16.11.14 09:00 (Ne)
16.11.14 09:30 (Ne)16.11.14 10:00 (Ne)16.11.14 10:30 (Ne)
16.11.14 11:00 (Ne)16.11.14 11:30 (Ne)16.11.14 12:00 (Ne)
16.11.14 12:30 (Ne)16.11.14 13:00 (Ne)16.11.14 13:30 (Ne)
16.11.14 14:00 (Ne)16.11.14 14:30 (Ne)16.11.14 15:00 (Ne)
16.11.14 15:30 (Ne)16.11.14 16:00 (Ne)16.11.14 16:30 (Ne)
16.11.14 17:00 (Ne)16.11.14 17:30 (Ne)17.11.14 09:00 (Po)
17.11.14 09:30 (Po)17.11.14 10:00 (Po)17.11.14 10:30 (Po)
17.11.14 11:00 (Po)17.11.14 11:30 (Po)17.11.14 12:00 (Po)
17.11.14 12:30 (Po)17.11.14 13:00 (Po)17.11.14 13:30 (Po)
17.11.14 14:00 (Po)17.11.14 14:30 (Po)17.11.14 15:00 (Po)
17.11.14 15:30 (Po)17.11.14 16:00 (Po)17.11.14 16:30 (Po)
17.11.14 17:00 (Po)17.11.14 17:30 (Po)18.11.14 09:00 (Ut)
18.11.14 09:30 (Ut)18.11.14 10:00 (Ut)18.11.14 10:30 (Ut)
18.11.14 11:00 (Ut)18.11.14 11:30 (Ut)18.11.14 12:00 (Ut)
18.11.14 12:30 (Ut)18.11.14 13:00 (Ut)18.11.14 13:30 (Ut)
18.11.14 14:00 (Ut)18.11.14 14:30 (Ut)18.11.14 15:00 (Ut)
18.11.14 15:30 (Ut)18.11.14 16:00 (Ut)18.11.14 16:30 (Ut)
18.11.14 17:00 (Ut)18.11.14 17:30 (Ut)19.11.14 09:00 (St)
19.11.14 09:30 (St)19.11.14 10:00 (St)19.11.14 10:30 (St)
19.11.14 11:00 (St)19.11.14 11:30 (St)19.11.14 12:00 (St)
19.11.14 12:30 (St)19.11.14 13:00 (St)19.11.14 13:30 (St)
19.11.14 14:00 (St)19.11.14 14:30 (St)19.11.14 15:00 (St)
19.11.14 15:30 (St)19.11.14 16:00 (St)19.11.14 16:30 (St)
19.11.14 17:00 (St)19.11.14 17:30 (St)20.11.14 09:00 (Št)
20.11.14 09:30 (Št)20.11.14 10:00 (Št)20.11.14 10:30 (Št)
20.11.14 11:00 (Št)20.11.14 11:30 (Št)20.11.14 12:00 (Št)
20.11.14 12:30 (Št)20.11.14 13:00 (Št)20.11.14 13:30 (Št)
20.11.14 14:00 (Št)20.11.14 14:30 (Št)20.11.14 15:00 (Št)
20.11.14 15:30 (Št)20.11.14 16:00 (Št)20.11.14 16:30 (Št)
20.11.14 17:00 (Št)20.11.14 17:30 (Št)21.11.14 09:00 (Pi)
21.11.14 09:30 (Pi)21.11.14 10:00 (Pi)21.11.14 10:30 (Pi)
21.11.14 11:00 (Pi)21.11.14 11:30 (Pi)21.11.14 12:00 (Pi)
21.11.14 12:30 (Pi)21.11.14 13:00 (Pi)21.11.14 13:30 (Pi)
21.11.14 14:00 (Pi)21.11.14 14:30 (Pi)21.11.14 15:00 (Pi)
21.11.14 15:30 (Pi)21.11.14 16:00 (Pi)21.11.14 16:30 (Pi)
21.11.14 17:00 (Pi)21.11.14 17:30 (Pi)22.11.14 09:00 (So)
22.11.14 09:30 (So)22.11.14 10:00 (So)22.11.14 10:30 (So)
22.11.14 11:00 (So)22.11.14 11:30 (So)22.11.14 12:00 (So)
22.11.14 12:30 (So)22.11.14 13:00 (So)22.11.14 13:30 (So)
22.11.14 14:00 (So)22.11.14 14:30 (So)22.11.14 15:00 (So)
22.11.14 15:30 (So)22.11.14 16:00 (So)22.11.14 16:30 (So)
22.11.14 17:00 (So)22.11.14 17:30 (So)23.11.14 09:00 (Ne)
23.11.14 09:30 (Ne)23.11.14 10:00 (Ne)23.11.14 10:30 (Ne)
23.11.14 11:00 (Ne)23.11.14 11:30 (Ne)23.11.14 12:00 (Ne)
23.11.14 12:30 (Ne)23.11.14 13:00 (Ne)23.11.14 13:30 (Ne)
23.11.14 14:00 (Ne)23.11.14 14:30 (Ne)23.11.14 15:00 (Ne)
23.11.14 15:30 (Ne)23.11.14 16:00 (Ne)23.11.14 16:30 (Ne)
23.11.14 17:00 (Ne)23.11.14 17:30 (Ne)24.11.14 09:00 (Po)
24.11.14 09:30 (Po)24.11.14 10:00 (Po)24.11.14 10:30 (Po)
24.11.14 11:00 (Po)24.11.14 11:30 (Po)24.11.14 12:00 (Po)
24.11.14 12:30 (Po)24.11.14 13:00 (Po)24.11.14 13:30 (Po)
24.11.14 14:00 (Po)24.11.14 14:30 (Po)24.11.14 15:00 (Po)
24.11.14 15:30 (Po)24.11.14 16:00 (Po)24.11.14 16:30 (Po)
24.11.14 17:00 (Po)24.11.14 17:30 (Po)25.11.14 09:00 (Ut)
25.11.14 09:30 (Ut)25.11.14 10:00 (Ut)25.11.14 10:30 (Ut)
25.11.14 11:00 (Ut)25.11.14 11:30 (Ut)25.11.14 12:00 (Ut)
25.11.14 12:30 (Ut)25.11.14 13:00 (Ut)25.11.14 13:30 (Ut)
25.11.14 14:00 (Ut)25.11.14 14:30 (Ut)25.11.14 15:00 (Ut)
25.11.14 15:30 (Ut)25.11.14 16:00 (Ut)25.11.14 16:30 (Ut)
25.11.14 17:00 (Ut)25.11.14 17:30 (Ut)26.11.14 09:00 (St)
26.11.14 09:30 (St)26.11.14 10:00 (St)26.11.14 10:30 (St)
26.11.14 11:00 (St)26.11.14 11:30 (St)26.11.14 12:00 (St)
26.11.14 12:30 (St)26.11.14 13:00 (St)26.11.14 13:30 (St)
26.11.14 14:00 (St)26.11.14 14:30 (St)26.11.14 15:00 (St)
26.11.14 15:30 (St)26.11.14 16:00 (St)26.11.14 16:30 (St)
26.11.14 17:00 (St)26.11.14 17:30 (St)27.11.14 09:00 (Št)
27.11.14 09:30 (Št)27.11.14 10:00 (Št)27.11.14 10:30 (Št)
27.11.14 11:00 (Št)27.11.14 11:30 (Št)27.11.14 12:00 (Št)
27.11.14 12:30 (Št)27.11.14 13:00 (Št)27.11.14 13:30 (Št)
27.11.14 14:00 (Št)27.11.14 14:30 (Št)27.11.14 15:00 (Št)
27.11.14 15:30 (Št)27.11.14 16:00 (Št)27.11.14 16:30 (Št)
27.11.14 17:00 (Št)27.11.14 17:30 (Št)28.11.14 09:00 (Pi)
28.11.14 09:30 (Pi)28.11.14 10:00 (Pi)28.11.14 10:30 (Pi)
28.11.14 11:00 (Pi)28.11.14 11:30 (Pi)28.11.14 12:00 (Pi)
28.11.14 12:30 (Pi)28.11.14 13:00 (Pi)28.11.14 13:30 (Pi)
28.11.14 14:00 (Pi)28.11.14 14:30 (Pi)28.11.14 15:00 (Pi)
28.11.14 15:30 (Pi)28.11.14 16:00 (Pi)28.11.14 16:30 (Pi)
28.11.14 17:00 (Pi)28.11.14 17:30 (Pi)29.11.14 09:00 (So)
29.11.14 09:30 (So)29.11.14 10:00 (So)29.11.14 10:30 (So)
29.11.14 11:00 (So)29.11.14 11:30 (So)29.11.14 12:00 (So)
29.11.14 12:30 (So)29.11.14 13:00 (So)29.11.14 13:30 (So)
29.11.14 14:00 (So)29.11.14 14:30 (So)29.11.14 15:00 (So)
29.11.14 15:30 (So)29.11.14 16:00 (So)29.11.14 16:30 (So)
29.11.14 17:00 (So)29.11.14 17:30 (So)30.11.14 09:00 (Ne)
30.11.14 09:30 (Ne)30.11.14 10:00 (Ne)30.11.14 10:30 (Ne)
30.11.14 11:00 (Ne)30.11.14 11:30 (Ne)30.11.14 12:00 (Ne)
30.11.14 12:30 (Ne)30.11.14 13:00 (Ne)30.11.14 13:30 (Ne)
30.11.14 14:00 (Ne)30.11.14 14:30 (Ne)30.11.14 15:00 (Ne)
30.11.14 15:30 (Ne)30.11.14 16:00 (Ne)30.11.14 16:30 (Ne)
30.11.14 17:00 (Ne)30.11.14 17:30 (Ne)
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
12.12.14 19:00 (Pi)
    Prešov / DJZ Prešov, Veľká scéna
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
13.12.14 18:30 (So)
    Trenčín / Dom armády, Trenčín
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
17.12.14 19:00 (St)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        PREDVIANOČNÉ POSEDENIE s Miroslavom DONUTILOM
20.11.14 19:00 (Št)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
16.12.14 19:00 (Ut)
Show - Cirkus / Verieté
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        CIRQUE DU SOLEIL - QUIDAM
05.02.15 20:00 (Št)06.02.15 16:30 (Pi)06.02.15 20:00 (Pi)
07.02.15 16:30 (So)07.02.15 20:00 (So)08.02.15 13:30 (Ne)
08.02.15 17:00 (Ne)
Show - Hudobno-tanečné
    Bošany / Dom kultúry Bošany
        Slovak Showbiz for beginners
09.11.14 17:00 (Ne)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        Latino: La3no Cubano
03.10.14 20:00 (Pi)
Show - Ľadové revue
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        No počkaj! Ľadová show
06.12.14 14:00 (So)06.12.14 18:00 (So)
    Košice / STEEL ARÉNA
        No počkaj! Ľadová show
22.11.14 14:00 (So)22.11.14 18:00 (So)
Show - Pre deti
    Banská Bystrica / Klub HaD, Banská Bystrica
        Crazy Chichi & Friends
29.11.14 16:00 (So)
    Bošany / Dom kultúry Bošany
        Crazy Chichi & Friends
18.10.14 16:00 (So)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        Crazy Chichi & Friends
28.11.14 17:00 (Pi)
Show - Pyro / Laser / Media
    Košice / Diamond Club, Košice
        SCANDAL - LADIES NIGHT - STRIPTEASE SHOW
24.10.14 20:00 (Pi)
Show - Talkshow
    Bratislava / Green Buddha, Bratislava
        Odtiaľ-potiaľ (Exclusive)
23.10.14 20:30 (Št)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        Halina Pawlowská - Banánová veľryba
25.10.14 19:00 (So)
        Minipárty K. Šípa a J. Náhlovského
05.12.14 19:00 (Pi)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        Jan Kraus aneb hvězdy, jak je neznáte špeciál
07.10.14 19:30 (Ut)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Vitajte doma s Petrou Polnišovou
02.10.14 19:00 (Št)
Show - Zábavný program
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        OOOPS! RENÉ ŠTÚR & SVEŤO MALACHOVSKÝ - Imre&Gejza
11.10.14 19:00 (So)
    Trnava / Holiday Inn Trnava
        PARTIČKA
19.10.14 19:00 (Ne)
    Žilina / Holiday Inn Žilina
        PARTIČKA
17.11.14 19:00 (Po)
Spoločenská udalosť
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        TEPLÁKOVÝ BÁL so skupinou LOJZO
25.10.14 19:00 (So)
    Bratislava / River´s Club, Bratislava
        ShopRoku Meeting 2014
15.10.14 13:00 (St)
Spoločenská udalosť - Kurzy / Prednášky
    Bratislava / Poliklinika Mýtna 5, Bratislava
        Úvod do koučingu - solution focused coaching
25.10. - 26.10.2014 o 9:00 hod.25.10.14 09:00 (So)27.10.14 09:00 (Po)
27.10. - 28.10.2014 o 9:00 hod.
    Bratislava / SD Nivy, Súťažná 18, Bratislava
        Kvantové zákony šťastia a tvorivá evolúcia
19.11.14 17:30 (St)
Spoločenská udalosť - Módne prehliadky
    Bratislava / Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, Bratislava
        BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JESEŇ/ZIMA 2014-2015
13.10. 2014 o 20:00 hod.14.10. 2014 o 16:30 hod. - Detská módna prehliadka14.10. 2014 o 20:00 hod.
15.10. 2014 o 20:00 hod.
Spoločenská udalosť - Plesy / Tanečné
    Bratislava / La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava
        Zumba Maratón
04.10.14 16:00 (So)
Spoločenská udalosť - Pre deti
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        DETSKÉ PREDSTAVENIE - Klauni v pekle
26.10.14 15:30 (Ne)
Spoločenská udalosť - Súťaže krásy
    Košice / Spoločenský pavilón, Košice
        MISS DANCE Slovak Republic 2014
19.10.14 18:00 (Ne)
Šport
    Bratislava / FITNESS MLYNY 54.sk
        FITNESS MLYNY 54.sk
Do 31.12.2014
    Bratislava / Futbalový štadión Pasienky
        Balíková vstupenka EL ŠK Slovan Bratislava
3 domáce zápasy (2.10.,23.10.,27.11.) 19.00 h.
        Klubová karta ŠK Slovan Bratislava 2015
30.05.15 19:00 (So)
        ŠK Slovan Bratislava – SSC Neapol
02.10.14 19:00 (Št)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        Kvalifikácia o postup na ME 2016 hádzanárov
01.11.14 18:00 (So)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        22nd Ondrej Nepela Trophy
02.10.14 13:00 (Št)03.10.14 13:00 (Pi)04.10.14 12:00 (So)
    Levice / Športová hala Levice
        Exhibícia v stolnom tenise
16.10.14 17:00 (Št)
    Poprad / Aquapark Poprad
        AquaCity POPRAD
Do 31.12.2014
    Trnava / Mestská športová hala, Trnava
        TOMI KID vs HAMZA WANDERA II.
31.10.14 18:00 (Pi)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Mozolani Fitness Cup 2014
05.10.14 15:30 (Ne)
Šport - Auto-moto
    Košice / STEEL ARÉNA
        Sony Xperia Freestyle X – Night
25.10.14 20:00 (So)
Šport - Box / Bojové umenia
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        W5 World Kickboxing Championship 2014
29. - 30. 11. 2014 o 14:30 h.29.11.14 14:30 (So)30.11.14 14:30 (Ne)
    Bratislava / Športová hala Mladosť, Bratislava
        GAPE FIGHT NIGHT VOL.2
04.10.14 19:00 (So)
    Košice / Infiniti aréna Košice
        East PRO Fight 4
31.10.14 18:00 (Pi)
    Partizánske / Športová hala Partizánske
        Gape Fight Night Partizánske
06.12.14 19:00 (So)
    Trebišov / Mestská športová hala Trebišov
        NOC PREDÁTOROV
08.11.14 18:00 (So)
Šport - Futbal
    Myjava / Futbalový štadión Myjava
        Spartak Myjava - ŽP Šport Podbrezová
04.10.14 19:00 (So)
    Trenčín / Futbalový štadión AS Trenčín
        AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
05.10.14 19:00 (Ne)
    Zlaté Moravce / Štadión FC ViOn Zlaté Moravce
        U-21 Baráž: ME Česká republika 2015
10.10.14 17:00 (Pi)
Šport - Hokej
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        HC SLOVAN - Dinamo Riga
01.10.14 19:00 (St)
    Bratislava / Zimný štadión V. Dzurillu, Bratislava
        HK Orange 20 - HC Košice
21.10.14 17:30 (Ut)
        HK Orange 20 - HC´05 BANSKÁ BYSTRICA
02.12.14 17:30 (Ut)
        HK Orange 20 - HK 36 Skalica
16.10.14 17:30 (Št)
        HK Orange 20 - HK DUKLA Trenčín
19.11.14 17:30 (St)
        HK Orange 20 - HK Nitra
07.10.14 17:30 (Ut)
        HK Orange 20 - HKM Zvolen
11.11.14 17:30 (Ut)
        HK Orange 20 - MsHk Žilina
30.10.14 17:30 (Št)
        HK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany
26.11.14 17:30 (St)
    Košice / STEEL ARÉNA
        HC KOSICE - KÖLNER HAIE
08.10.14 17:30 (St)
Šport - Hokej - Tipsport Extra Liga
    Košice / STEEL ARÉNA
        HC Košice - Dukla Trenčín
05.10.14 17:00 (Ne)
        HC Košice - HKM Zvolen
03.10.14 17:30 (Pi)
        HC Košice-Permanentka základná časť 2014/2015
07.05.15 19:00 (Št)
PRIHLÁSTE SA
Meno:
Heslo:
ZAREGISTRUJTE SA
Zabudol som heslo
KALENDÁR
TLAČOVÉ SPRÁVY
   GORAN BREGOVIC & WEDDING AND  
   KONCERT ARTMUSICORCHESTRA A .. 
   W5 WORLD KICKBOXING ... 
   Roc´hann - 10 rokov / 10 ans  
   ČARO VIANOC V TERCHOVEJ 
   Freedom Call + hostia 
   ZMENA - Ennio Morricone 
   ABBA PARTY SHOW LIVE 
   BLOMQVIST LIVE V BRATISLAVE 
   ŠK Slovan Bratislava – SSC ... 
... viac
ZMENY A ZRUŠENIA
   ZRUŠENÉ - Zdeněk Izer - Furtluftdurch tour - 23.10.2014 o 19:00 hod. 
   ZRUŠENÉ - Zdeněk Izer - Furtluftdurch tour - 22.10.2014 o 19:00 hod. 
   ZMENENÉ - ENNIO MORRICONE - 06.10.2014 o 20.00 hod. hod. 
   ZMENENÉ - NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKA - 26.10., 30.11., 21.12. 2014 o 16:00 hod. 
   ZMENENÉ - Kvak a Čľup - 28.9.2014 o 10:00, 14:30 hod. 
   ZMENENÉ - Kvak a Čľup - 27.9.2014 o 14:30 hod. 
   ZRUŠENÉ - Doug Aldrich - Burning Rain (USA) - 11.12.2014 o 20:00 hod. 
   ZMENENÉ - Marie Rottrová - 30.10.2014 o 19:00 hod. 
   ZRUŠENÉ - Beat (každý má svoj rytmus) - 23.9.2014 o 19:00 hod. 
   ZMENENÉ - S hlavou v oblacích - 24.9.2014 o 19:00 hod. 
... viac
TU MÔŽETE PLATIŤ


O nás   Spolupráca   Ako začať ?   Predajné miesta   Nové akcie   Vyhľadávanie   Burza   goTICKET   HOMEticket   t-KLUB
Obchodné podmienky
© Copyright 2001-2012 Ticketportal SK, s.r.o. All rights reserved. Version 6.07