lístky 24hod.sk LOGO
International    
Ako začať ?   Predajné miesta  
   DIVADLO    HUDBA    FESTIVALY    MUZIKÁL    ŠPORT    KLUBOVÁ SCÉNA    INÉ   
24hod.sk
 
    Počasie 
    Kultúra
    Lacné letenky 
    Tv program 
    Dovolenka 
    Porovnanie cien 
    Recenzie 
    Autobazár 
    Horoskopy 
    Ubytovanie 
    Práca 
    Reality 
    Monitorujem 
    Čo dnes 

TOP 10 SK
   HC SLOVAN - Medveščak Záhreb 
   No počkaj! Ľadová show 
   HC SLOVAN - Sibir Novosibirsk 
   IMT Smile a Lúčnica 
   MICHAL DAVID TOUR 2014 
   CIRQUE DU SOLEIL - QUIDAM 
   HC SLOVAN - Amur Chabarovsk 
   HKM Zvolen-HC´05 Banská ... 
   HC SLOVAN - Vladivostok ... 
   Horečka sobotní noci 
NOVINKY
   Hidden orchestra 
   SILVESTER 2012 
   AMO 
   COUNTRY Fest 
   VRÁTNA Free time zone 
   LET IT ROLL WINTER Slovakia .. 
   SELAH SUE 
   OLDIES VIDEO DISCO live 
   ME AND MY DRUMMER 
   GARBAGE 
... viac
VYHĽADÁVANIE
 
HOMETICKET − VYTLAČ SI LÍSTKY DOMA   
Divadlo
    Banská Bystrica / Aula SZU, Banská Bystrica
        Doktor Macbeth
22.11.14 19:00 (So)
    Banská Bystrica / Klub HaD, Banská Bystrica
        OCKO
08.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        Z denníka Grófky M
30.11.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Boh masakra
11.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Divadlo Astorka /divadelný klub Trezor/
        ZAKÁZANÉ UVOĽNENIE
04.11.14 19:00 (Ut)06.11.14 19:00 (Št)20.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        EINSTEINOVA ŽENA
14.11.14 11:00 (Pi)
        Tolstoj a peniaze
19.11.14 19:00 (St)
        Túlavé srdce
29.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        BALETKY, HACKERI, HOMLESÁCI A MANAŽÉRI
02.12.14 19:30 (Ut)
        Díleri (Všetko je na predaj)
11.11.14 19:30 (Ut)
        KILL HILL (pochovajte ma s mojimi Rolexkami)
14.11.14 19:30 (Pi)
        KRVÁK (English is easy 2: Csaba žije!)
29.11.14 19:30 (So)30.11.14 19:00 (Ne)12.12.14 19:30 (Pi)
15.12.14 19:30 (Po)
        MODELKY 2 (krása neni šetko)
04.12.14 19:30 (Št)19.12.14 19:30 (Pi)
        MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň)
21.12.14 19:30 (Ne)
        SHARON STONE, LET ME GO!
16.11.14 19:30 (Ne)
    Bratislava / Divadlo Ívery, Školská 14
        Hra na Zuzanku
06.11.14 19:00 (Št)
        Mizantrop
20.11.14 19:00 (Št)
        Taká strata krvi
27.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25
        Gargantua a Pantagruel
24.11.14 10:00 (Po)
        Medveď & Pytačky
10.11.14 10:00 (Po)26.11.14 10:00 (St)
        Poďme, čaká nás auto
15.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Divadlo Malá scéna STU
        Abonentky 2015
31.12.14 19:00 (St)
        Caligula
10.11.14 19:00 (Po)
        Hamlet dnes nebude
28.11.14 19:00 (Pi)
        Keď dozrel čas
30.11.14 18:00 (Ne)
        Maškaráda
11.11.14 19:00 (Ut)
        Okteto pána Gézu
19.11.14 19:00 (St)
        Otec
07.11.14 19:00 (Pi)
        Svet za oponou
30.10.14 18:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo Med a prach, Školská 14
        Bartimejove pašie
31.10.14 19:00 (Pi)12.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / Divadlo Nová scéna
        Do lesíčka na čekanou ...
20.11.14 19:30 (Št)
    Bratislava / DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom
        Neskoro večer
24.11.14 19:30 (Po)
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        Neskoro večer
03.11.14 16:30 (Po)03.11.14 19:30 (Po)24.11.14 16:30 (Po)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
11.02.15 19:00 (St)11.2.2015 19:00 (St) V.I.P.
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        BABY na palube
12.11.14 19:00 (St)
        Kolaps
05.11.14 19:00 (St)
        Malá domov - malá komédia o veľkom futbale
25.11.14 19:00 (Ut)
        NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVI
24.11.14 19:00 (Po)
        Výročí
11.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / LOFT ARÉNA, Bratislava
        Ráno po
27.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Medzinárodné divadlo Meteorit, Bratislava
        Justine - Podľa románu Marquis de Sade
11.11.14 19:30 (Ut)12.11.14 19:30 (St)
        Kabaret na jednu noc (Just a gigolo)
25.11.14 19:30 (Ut)
        Mark Ravenhill – Shopping and Fucking
21.11.14 19:30 (Pi)
        OJEB
27.11.14 19:30 (Št)
        SLOVENSKÝ HOROR
20.11.14 19:30 (Št)04.12.14 19:30 (Št)
        SPOVEDE VAGÍN
06.11.14 19:30 (Št)28.11.14 19:30 (Pi)16.12.14 19:30 (Ut)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Bosé nohy v parku, Neil Simon
19.12.14 19:00 (Pi)
        Doktor Macbeth
17.11.14 19:00 (Po)18.11.14 10:00 (Ut)15.12.14 19:00 (Po)
        NOC DIVADIEL 2014 - TO SA TI ANI NESNÍVALO
15.11.14 19:00 (So)
        SLOVENSKÉ VIANOCE, SĽUK
04.12.14 19:00 (Št)
        SV. MIKULÁŠ NA DOSKÁCH MESTSKÉHO DIVADLA
06.12.14 15:00 (So)
        Tri prasiatka
09.11.14 15:00 (Ne)
    Bratislava / Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava
        OCKO
08.12.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Aj muži majú svoje dni
18.11.14 19:00 (Ut)29.12.14 17:00 (Po)
        Bon Soir, umelci
30.10.14 19:30 (Št)
        Čarodejník z krajiny OZ
28.12.14 17:00 (Ne)
        Charleyho teta
19.11.14 19:00 (St)13.12.14 19:00 (So)
    Bratislava / Prešporské divadlo, Školská 14
        Konkurz
24.11.14 19:00 (Po)
        SOM NAJLEPŠIA
29.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Štúdio L + S
        Na fašírky mi nesiahaj
20.11.14 19:00 (Št)
        Spomínam na Paríž
22.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        A do pyžam!
15.11.14 19:00 (So)
        Hľadá sa nový manžel
16.11.14 17:00 (Ne)15.12.14 19:00 (Po)
        Janko Kulich & Kolegium
17.11.14 17:00 (Po)
        Mníšky 2 - Milionárky
04.11.14 19:00 (Ut)
        OCKO
26.11.14 19:00 (St)
        Podfuk
24.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Ticho a spol, Školská 14
        BRAŇO KŠIŇAN, BORIS ČECHVALA (SR) A PEPA NOS (ČR)
14.11.14 19:00 (Pi)
        DÉJÁ VU
05.11.14 19:00 (St)
        Izrafel alebo cúvanie do pamäti
03.11.14 19:00 (Po)
        OSTROV
19.11.14 19:00 (St)
        ZAPLAVENIE
10.11.14 19:00 (Po)21.11.14 19:00 (Pi)
    Humenné / Mestská Športová hala Humenné
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
08.02.15 19:00 (Ne)8.2.2015 19:00 (Ne) V.I.P.
    Komárno / Msks Komárno
        NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT (nejem, nežijem, nemilujem)
07.12.14 19:00 (Ne)
    Košice / Mestská športová hala, Košice
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
09.02.15 19:00 (Po)9.2.2015 19:00 (Po) V.I.P.
    Liptovský Mikuláš / Športová hala Liptov Aréna, Liptovský Mikuláš
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
15.02.15 19:00 (Ne)15.2.2015 19:00 (Ne) V.I.P.
    Nitra / Aula Univerzity Konšt. Filozofa Nitra
        NÍZKOTUČNÝ ŽIVOT (nejem, nežijem, nemilujem)
08.12.14 19:00 (Po)
    Poprad / Aréna Poprad
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
10.02.15 19:00 (Ut)10.2.2015 19:00 (Ut) V.I.P.
    Považská Bystrica / Športová hala MŠK, Považská Bystrica
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
14.02.15 19:00 (So)14.2.2015 19:00 (So) V.I.P.
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Nemá kocúr večne hody / DJZ Prešov
28.11.14 18:30 (Pi)08.12.14 18:30 (Po)
        Obchod na korze / DJZ Prešov
10.12.14 18:30 (St)
    Trenčín / Športová hala Trenčín
        MANÉŽ BOLKA POLÍVKU
13.02.15 19:00 (Pi)13.2.2015 19:00 (Pi) V.I.P.
    Trnava / Holiday Inn Trnava
        OCKO
07.12.14 19:00 (Ne)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Štúdio
        Mačacie schody
11.11.14 19:00 (Ut)
        Modrofúz (nádej žien)
21.11.14 19:00 (Pi)
        Taká fajn baba ako ty
04.11.14 19:00 (Ut)
        Vyskočiť z kože
05.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Jánošík 00 7
22.11.14 19:00 (So)
        Sexuálna perverzita v Chicagu
31.10.14 19:00 (Pi)14.11.14 19:00 (Pi)
        Zločin a trest
19.11.14 19:00 (St)
Divadlo - Bábkové divadlo
    Bratislava / Bratislavské bábkové divadlo
        Čin-Čin
15.11.14 10:00 (So)16.11.14 10:00 (Ne)16.11.14 14:30 (Ne)
        Hanička bez rúk
08.11.14 14:30 (So)09.11.14 10:00 (Ne)09.11.14 14:30 (Ne)
        ZLATOVLÁSKA
22.11.14 14:30 (So)23.11.14 10:00 (Ne)23.11.14 14:30 (Ne)
Divadlo - Balet
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        Labutie jazero
20.11.14 19:00 (Št)
    Galanta / MSKS Galanta
        Labutie jazero
19.11.14 18:00 (St)
    Komárno / Msks Komárno
        Labutie jazero
23.11.14 15:00 (Ne)23.11.14 19:00 (Ne)
    Nitra / Športová hala Klokočina Nitra
        Labutie jazero
17.11.14 18:00 (Po)
    Nové Zámky / Športová hala Milénium, Nové Zámky
        Labutie jazero
18.11.14 18:00 (Ut)
    Piešťany / Dom Umenia, Piešťany
        LUSKÁČIK
22.11.14 15:00 (So)22.11.14 19:00 (So)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Vianočné hviezdy 2014
13.12.14 19:00 (So)
Divadlo - Činohra
    Banská Bystrica / Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
        ŠTYRIA NA KANAPE
12.12.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        CLOSER (Na dotyk)
08.11.14 19:00 (So)
        KAPITÁL
12.11.14 19:00 (St)
        November
24.11.14 19:00 (Po)
        POVSTANIE
21.11.14 19:00 (Pi)
        Venuša v kožuchu
13.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        Kamene vo vreckách
20.11.14 19:00 (Št)28.11.14 19:00 (Pi)
        Kométa
27.11.14 19:00 (Št)
        Láska na Kryme
25.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        UNDERGROUND (historky z bratislavského metra)
09.12.14 19:30 (Ut)14.12.14 19:30 (Ne)
    Bratislava / Divadlo Ívery, Školská 14
        Salome
13.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Divadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25
        Pozor, dobrý pes
25.11.14 10:00 (Ut)
    Bratislava / Divadlo Malá scéna STU
        Kvarteto
24.11.14 19:00 (Po)
        Othello
22.11.14 19:00 (So)24.11.14 10:00 (Po)26.11.14 19:00 (St)
        Shakespearove ženy
25.11.14 19:00 (Ut)
        Večný manžel
20.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / DK Lúky
        V pasci
05.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom
        Revue Jara Slávika
04.12.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
        Ani spolu, ani bez sebe
17.01.15 19:00 (So)
    Bratislava / Dom Kultúry Ružinov, Veľká sála
        KTO ZHASOL SVETLO?
16.11.14 19:30 (Ne)
        ŠTYRIA NA KANAPE
03.12.14 19:00 (St)
    Bratislava / KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
        Kam chodí Oscar Wilde na večeru
11.11.14 20:00 (Ut)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Reparát z povinného čítania
18.11.14 19:00 (Ut)
        Všetci za jedného - Jeden za všechny
23.11.14 19:00 (Ne)
        Všetko o ženách
04.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Plné vrecká peňazí
11.11.14 10:30 (Ut)12.11.14 19:00 (St)16.12.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Vyhadzovači
21.11.14 19:30 (Pi)
    Bratislava / Štúdio L + S
        39 stupňú
07.11.14 19:00 (Pi)
        ANI ZA MILIÓN
21.11.14 19:00 (Pi)
        Červená
11.11.14 19:00 (Ut)
        DNA
10.11.14 19:00 (Po)
        Europeana
12.11.14 19:00 (St)
        ILUZIONISTI
30.10.14 19:00 (Št)
        KUMŠT
27.11.14 19:00 (Št)
        MALÉ MANŽELSKÉ ZLOČINY
18.11.14 19:00 (Ut)
        Na východe nič nové
30.11.14 19:00 (Ne)
        Zrada
08.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        HRDÝ BUDŽES
17.12.14 19:00 (St)
        Šialené nožničky
19.11.14 19:00 (St)13.12.14 17:00 (So)14.12.14 17:00 (Ne)
    Bratislava 1 / Divadlo Aréna - LOFT
        Ujo Vankúšik
10.11.14 19:00 (Po)
    Detva / Kultúrny dom A. Sládkoviča, Detva
        Láááska
22.11.14 18:00 (So)
    Dunajská Lužná / MKS Dunajská Lužná, Krajná 1
        KUMŠT
19.11.14 19:00 (St)
    Kežmarok / Mestské kultúrne stredisko Kežmarok
        KUMŠT
18.11.14 19:00 (Ut)
    Košice / Veritas, Dominikánske námestie Košice
        IN MEDIAS FEMINAM (Do podstaty ženy )
10.11.14 18:00 (Po)
    Krupina / Mesto Krupina oddelenie kultúry, Krupina
        KUMŠT
26.11.14 19:00 (St)
    Martin / Dom odborov Strojár, Martin
        Šialené nožničky
10.11.14 18:30 (Po)
    Piešťany / Dom umenia Piešťany
        Šialené nožničky
18.11.14 19:00 (Ut)
        Štefan Canev: Druhá smrť Johanky z Arku
12.11.14 19:00 (St)
    Sereď / Dom kultúry, Sereď
        V pasci
03.11.14 18:00 (Po)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        V pasci
06.11.14 19:00 (Št)
    Zvolen / Dom kultúry Podborová, Zvolen
        KTO ZHASOL SVETLO?
10.11.14 17:00 (Po)10.11.14 19:00 (Po)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Šialené nožničky
25.11.14 19:00 (Ut)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Štúdio
        KONFETY
26.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        HANA
15.11.14 19:00 (So)
        Zlodeji
12.11.14 19:00 (St)
Divadlo - Multimedia / Experiment
    Bratislava / Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
        Šansónový večer Svetlany Janišovej
15.11.14 19:30 (So)
    Bratislava / Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
        ŠVEJKOVINY - Hudobno divadelné predstavenie
06.11.14 19:00 (Št)
Divadlo - Muzikál
    Banská Bystrica / ŠH Štiavničky, Banská Bystrica
        Na skle maľované
11.12.14 19:00 (Št)
    Bardejov / Mestská športová hala MIER Bardejov
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
21.11.14 18:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Tower Stage, Bratislava
        Horečka sobotní noci
01.11.14 14:00 (So)02.11.14 14:00 (Ne)02.11.14 19:00 (Ne)
04.12.14 19:00 (Št)05.12.14 19:00 (Pi)06.12.14 19:00 (So)
        JESUS CHRIST SUPERSTAR
08.04.15 19:00 (St)09.04.15 19:00 (Št)11.04.15 19:00 (So)
12.04.15 19:00 (Ne)
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        KLEOPATRA muzikál
12.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Boyband
13.11.14 19:00 (Št)
        Mata Hari
20.11.14 19:00 (Št)18.12.14 19:00 (Št)
        Obchod na korze
11.11.14 19:00 (Ut)25.11.14 19:00 (Ut)16.12.14 18:00 (Ut)
        Ôsmy svetadiel
22.11.14 15:00 (So)22.11.14 19:00 (So)23.11.14 15:00 (Ne)
14.12.14 15:00 (Ne)15.12.14 19:00 (Po)
        Ôsmy svetadiel S POHÁROM SEKTU
31.12.14 17:00 (St)
        Rómeo a Júlia muzikál
14.11.14 19:00 (Pi)15.11.14 19:00 (So)27.11.14 19:00 (Št)
28.11.14 19:00 (Pi)19.12.14 19:00 (Pi)20.12.14 15:00 (So)
20.12.14 19:00 (So)27.12.14 19:00 (So)
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        Muzikál BOY BAND
01.12.14 19:00 (Po)
    Košice / Hala CASSOSPORT, Košice
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
30.10.14 18:00 (Št)
    Košice / Historická radnica, Košice
        Kubo
28.11.14 19:00 (Pi)
    Košice / VERITAS, Dominikánske námestie 8 Košice
        Kubo
07.11.14 19:00 (Pi)
    Levice / Športová hala Levice
        Na skle maľované
29.11.14 19:00 (So)
    Martin / Dom odborov Strojár, Martin
        Boy Band Tour 2014
09.12.14 19:00 (Ut)
    Poprad / Aréna Poprad
        Na skle maľované
13.12.14 19:00 (So)
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Pokrvní bratia - DJZ Prešov
30.11.14 16:00 (Ne)
    Prešov / DJZ Prešov, Veľká scéna
        SHERLOCK HOLMES
21.11.14 18:30 (Pi)27.11.14 18:30 (Št)12.12.14 18:30 (Pi)
26.12.14 16:00 (Pi)30.12.14 18:30 (Ut)
    Ružomberok / Dom kultúry A.Hlinku, Ružomberok
        Boy Band Tour 2014
02.12.14 19:00 (Ut)
    Trenčín / Mestská športová hala TRENČÍN
        Muzikál Matúš Čák Trenčiansky
04.12.14 18:00 (Št)
    Trenčín / Športová hala Trenčín
        Na skle maľované
26.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Boy Band Tour 2014
30.11.14 19:00 (Ne)
Divadlo - Opera
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Opera - Met Live in HD: Sedliacka česť
25.04.15 18:20 (So)
        Opera - Met Live in HD: Barbier zo Sevilly
22.11.14 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Hoffmannove poviedky
31.01.15 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Jazerná pani
14.03.15 18:45 (So)
        Opera - Met Live in HD: Veselá vdova
17.01.15 18:45 (So)
        Opera-Met Live in HD: Jolanta/Modrofúzov zámok
14.02.15 18:20 (So)
        Opera-Met Live in HD: Majstri speváci norimberskí
13.12.14 17:50 (So)
Divadlo - Predstavenie pre deti
    Bratislava / Bratislavské bábkové divadlo
        O psíčkovi a mačičke
29.11.14 14:30 (So)30.11.14 10:00 (Ne)30.11.14 14:30 (Ne)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Aladinová čarovná lampa
16.11.14 15:00 (Ne)29.11.14 15:00 (So)
        Aladinová čarovná lampa - premiéra
09.11.14 16:00 (Ne)
    Bratislava / Divadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25
        Čárymáry fučpunč priania
30.11.14 14:00 (Ne)01.12.14 10:00 (Po)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        DETSKÉ PREDSTAVENIE: Haló mimozemšťan
09.11.14 15:30 (Ne)
    Košice / Veritas, Dominikánske námestie Košice
        Koza odratá a jež
16.11.14 15:00 (Ne)30.11.14 15:00 (Ne)
        Maťko a Kubko
09.11.14 15:00 (Ne)
        Psíček a Mačička
23.11.14 15:00 (Ne)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        SPIEVAME A TANCUJEME S MÍŠOU
13.12.14 16:00 (So)
    Prešov / DJZ Prešov, Veľká scéna
        Snehová kráľovná / DJZ Prešov
07.12.14 15:00 (Ne)07.12.14 17:00 (Ne)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        Zázračná škola FANTÁZIA
25.11.14 18:00 (Ut)
Divadlo - Tanec
    Bratislava / DK Lúky, Bratislava
        Hororová filmová noc
12.11.14 20:00 (St)
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        Večer autentického folklóru
14.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Flamenco – Flaco de Nerja
17.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        65. VÝROČIE SĽUK
07.11.14 19:00 (Pi)08.11.14 19:00 (So)
Festivalový program
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        UPRISING WINTER EDITION 2014
29.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Batelier, Továrenská 14, Bratislava
        Cestovateľský festival Cestou necestou
Streda: 5.11.2014 od 19:00 h.Štvrtok: 6.11.2014 od 19:00 h.
    Bratislava / DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava
        Cestovateľský festival Cestou necestou
Piatok: 7.11.2014 od 17:00 h.Piatok + Sobota: 7.11. - 8.11.2014 od 17:00 h.Sobota: 8.11.2014 od 13:00 h.
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        Nipponfest a Hangukon
15.11.14 09:00 (So)16.11.14 09:00 (Ne)
    Piešťany / AUTOCAMP PIEŠŤANY
        Truck Aréna
JEDNODŇOVÁ 12.6. 2015JEDNODŇOVÁ 13.6. 2015PERMANENTKA 12.-13.6. 2015
VIP VSTUPENKA 12.-13.6. 2015
    Piešťany / Letisko Piešťany
        TOPFEST 2015
Permanentka 26.-27.6.2015 TOPFEST 2015VIP Permanentka 26.-27.6.2015 TOPFEST 2015
Festivalový program - Divadlo
    Bratislava / Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
        Idiot
22.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        Najstaršie remeslo
12.11.14 19:00 (St)21.11.14 17:00 (Pi)12.12.14 19:00 (Pi)
30.12.14 17:00 (Ut)
    Prešov / DJZ Prešov, Hist. budova
        Návšteva starej dámy
02.12.14 18:30 (Ut)
Festivalový program - Film
    Bratislava / Kino Lumiere, Špitálska 4, Bratislava
        Láska na vlásku
30.10.14 16:00 (Št)31.10.14 16:00 (Pi)
    Bratislava / Medzinárodné divadlo Meteorit, Bratislava
        Burlesque night - PARTY
13.12.14 20:00 (So)
    Bratislava / River´s Club, Bratislava
        CESTOVATEĽSKÉ BUBO PREMIETANIA V RIVER’S CLUBE
03.11.14 18:30 (Po)10.11.14 18:30 (Po)24.11.14 18:30 (Po)
01.12.14 18:30 (Po)08.12.14 18:30 (Po)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        Alica v krajine zázrakov
16.12.14 20:15 (Ut)
Festivalový program - Hudba
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2014
07.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Koncertná sieň KLARISKY, Bratislava
        Merlin SHEPHERD a Polina SHEPHERD /GB/
14.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava
        BHS - Slovenská filharmónia
06.12.14 19:30 (So)
    Bratislava / LOFT club, Továrenská 14, Bratislava
        SAVAGE TALES
27.12.14 21:00 (So)
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Permanentka: festival KlezMORE Bratislava
PERMANENTKA: FESTIVAL KLEZMORE BRATISLAVA
        PREßBURGER KLEZMER BAND / SASHA LURJE /LV/
10.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, Bratislava
        LET IT ROLL WINTER Slovakia 2014
22.11.14 20:00 (So)
    Bratislava / Zlaté Piesky, Bratislava
        HIP HOP ŽIJE festival 2015
26. 6. - 28. 6. 2015VIP 26. 6. - 28. 6. 2015
    Červeník / Dom Kultúry Červeník
        ROCKOVÁ JESEŇ 2014
08.11.14 16:00 (So)
Festivalový program - Multi
    Trenčín / Letisko Trenčín
        BAŽANT POHODA 2015
PERMANENTKA / 3-day ticket 9.7. - 11.7.2015PARKING na BAŽANT POHODA 2015PARKING CARAVAN na BAŽANT POHODA 2015
ZŤP-ZŤPS / ZŤPS + SPRIEVODCA / Disabled persons
Hudba-Koncert
    Banská Bystrica / Urban Spot, Banská Bystrica
        Freedom Call + hostia
28.11.14 19:00 (Pi)
    Banská Bystrica / Zimný štadión Banská Bystrica
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
14.02.15 19:00 (So)VIP 14.2.2015 19:00 (So)
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        GORAN BREGOVIC WEDDING AND FUNERAL BAND
11.2.2015 o 19:00 - VIP státie pod pódiom11.2.2015 o 19:00 11.2.2015 o 19:00 - VIP sedenie
        ZLATÝ KONCERT
04.12.14 19:30 (Št)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        BEATLES LIVE
21.02.15 20:00 (So)
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
28.03.15 19:00 (So)VIP 28.3.2015 19:00 (So)
        KONCZ ZSUZSA
02.12.14 19:00 (Ut)
        Queen Symphonic
14.02.15 20:00 (So)
        RADŮZA
03.12.14 20:00 (St)
        Turné Gladiátor - Trinásť
15.11.14 19:30 (So)
        VOCA PEOPLE - 2014 Tour
05.11.14 19:30 (St)
    Bratislava / Divadlo Malá scéna STU
        Koncert pri príležitosti 25. výročia Novembra ´89
17.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / DK Lúky
        Folk blues session 2014
29.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / DK Lúky, Bratislava
        Fruit me lite-music club
14.11.14 19:30 (Pi)
        NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKA
29.11.14 16:00 (So)20.12.14 16:00 (So)PERMANENTKA: 25.10., 29.11., 20.12. 2014
    Bratislava / DK Zrkadlový háj Bratislava
        PETJAZZ - petržalský jazzový festival
13.11.14 19:00 (Št)
        Recitál : Sila - energia - láska
09.12.14 18:00 (Ut)
        Symfónia jazzu
02.12.14 19:00 (Ut)
        The Hope Gospel Singers and Band a hostia
30.11.14 18:00 (Ne)
    Bratislava / Dom Kultúry Ružinov, Veľká sála
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
01.12.14 18:30 (Po)
    Bratislava / Green Buddha, Bratislava
        HAVRAN
19.11.14 20:30 (St)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        Rockové Mrazenie 2014
05.12.14 17:00 (Pi)
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        IMT Smile a Lúčnica
14.12.2014 po 19:00 hod.
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        Olympic
19.12.14 19:00 (Pi)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
08.12.14 19:00 (Po)
        Zlatý prameň života - koncert Hviezdy Hniezdam
06.11.14 19:30 (Št)
    Bratislava / Kostol Sv. Rodiny, Bratislava - Petržalka
        Komorná opera Bratislava - Requiem Gabriel Fauré
06.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
        Blues na Lodi
16.11.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        DEVIN TOWNSEND PROJECT
13.03.15 19:00 (Pi)
        The Subways (UK)
06.03.15 20:00 (Pi)
        Turné Slobodná Európa - ŠTVORKA
31.10.14 20:00 (Pi)31.10.2014 20:00 V.I.P.
    Bratislava / Mestské Divadlo P.O.Hviezdoslava Bratislava
        Metropolitný Orchester Bratislava
23.11.14 17:00 (Ne)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        ILLE & Never Sol (live/CZ)
02.12.14 20:00 (Ut)
    Bratislava / Randal Club, Bratislava
        THRESHOLD (UK) + hostia
17.11.14 20:00 (Po)
    Bratislava / Rock Cafe, Bratislava
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
18.12.14 19:30 (Št)
        Freedom Call + hostia
29.11.14 19:00 (So)
        QUEENMANIA
05.12.14 20:30 (Pi)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        ENNIO MORRICONE
20.02.15 20:00 (Pi)
        KATY PERRY - The Prismatic World Tour
27.02.15 19:00 (Pi)
    Bratislava / Spoločenský Dom NIVY, Bratislava
        Bratislava Hot Serenaders
08.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        BIG BEAT DE LUXE
23.11.14 19:00 (Ne)
    Bratislava / Štúdio L + S
        Music a la cARTe
31.10.14 20:00 (Pi)28.11.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
07.12.14 19:00 (Ne)08.12.14 19:00 (Po)
        Jožka Černý s cimbálovou muzikou Grácia
11.12.14 19:00 (Št)
        Václav Neckář a Bacily
20.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / The Square Club, Bratislava
        Eusebio - From Cuba To Slovakia
14.11.2014 o 21:00 - Normal14.11.2014 o 21:00 - V.I.P.
    Bratislava / Veľké koncertné štúdio SRo
        Koncert Symfonického orchestra SRo
07.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Veľký evanjelický kostol, Panenská ul., Bratislava
        Vianočný spev pre život
20.12.14 16:00 (So)
    Bratislava / V-klub, Národné osvetové centrum, Bratislava
        KRST CD FATS JAZZ BANDU
14.11.14 19:30 (Pi)
    Bratislava 1 - Staré Mesto / TeleCafe, Medená 2, Bratislava
        Ivan Čeredejev & HOSPIC
04.11.14 20:30 (Ut)
        Jerguš Oravec trio
06.11.14 20:30 (Št)
        Klasická streda: Trio fatal - Tango Nuevo
05.11.14 19:30 (St)
        Kuštárovci: Na ľudovú nôtu
02.11.14 17:00 (Ne)
        NOTHING BUT NEWS feat. RADOVAN TARIŠKA
07.11.14 20:30 (Pi)
        SAXOPHONE SYNCOPATORS
12.11.14 20:30 (St)
    Brezno / Bombura klub Brezno
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
05.12.14 20:00 (Pi)
    Fiľakovo / Dom Kultúry Fiľakovo
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
05.12.14 18:00 (Pi)
    Klížska Nemá / Kultúrny dom, Klížska Nemá
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
29.11.14 18:00 (So)
    Komárno / Msks Komárno
        Marie Rottrová
26.11.14 19:00 (St)
    Košice / Collosseum club, Košice
        Dying fetus, Goatwhore, Fallujah, Malevolence
10.12.14 19:00 (St)
    Košice / Dom umenia, Košice
        KONCZ ZSUZSA
18.11.14 19:00 (Ut)
    Košice / Mestská športová hala, Košice
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
20.02.15 19:00 (Pi)
    Košice / Spoločenský pavilón, Košice
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
20.12.14 19:00 (So)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
10.11.14 19:00 (Po)
    Košice / STEEL ARÉNA
        AMERICAN DIVAS - Vianočný koncert
21.12.14 19:00 (Ne)
        IMT Smile a Lúčnica
18.12.2014 po 19:00 hod.
        MIKULÁŠSKA MEGAPÁRTY
06.12.14 19:00 (So)
    Lučenec / Kino Apollo, Lučenec
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
02.12.14 19:00 (Ut)
    Martin / Bar Museum, Martin
        KO MA RA
16.11.14 20:00 (Ne)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
15.12.14 19:00 (Po)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
25.11.14 19:00 (Ut)
    Martin / LOUNGE, Martin
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
13.12.14 20:00 (So)
    Martin / Národný dom, SKD Martin
        VIANOČNÝ KONCERT - ROBO OPATOVSKÝ & BAND
30.11.14 19:00 (Ne)
    Modra / Mestské kultúrne stredisko, Modra
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
03.11.14 19:00 (Po)
        Turné Gladiátor - Trinásť
22.11.14 19:30 (So)
    Moldava nad Bodvou / MsKS, Moldava nad Bodvou
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
06.12.14 18:00 (So)
    Nitra / Frankie Rock Club, Nitra
        Horkýže Slíže
08.11.14 21:00 (So)
        MIKE TERRANA (USA) - ex RAGE
09.12.14 21:00 (Ut)
    Nitra / Nová Pekáreň, Nitra
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
31.01.15 19:00 (So)
    Nitra / PKO Nitra
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
17.11.14 19:00 (Po)
        Turné Gladiátor - Trinásť
13.11.14 19:30 (Št)
    Nováky / Kultúrne centrum mesta Nováky
        Turné Gladiátor - Trinásť
30.10.14 19:30 (Št)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
21.12.14 20:00 (Ne)
        Galavečer s bigbandom Swingless Jazz Ensemble
20.12.14 20:00 (So)
        Jana Hubinská - šansónový Mikuláš
06.12.14 20:00 (So)
        M. Patches Stewart feat. AMC Trio & Free Tenors
22.11.14 20:00 (So)
    Nové Zámky / Dom kultúry Nové Zámky
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
02.12.14 18:00 (Ut)
    Piešťany / Dom umenia Piešťany
        Koncert swingovej kapely FATS JAZZ BAND
10.11.14 18:30 (Po)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
03.12.14 19:00 (St)
    Poprad / Fun House Poprad
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
28.11.14 20:00 (Pi)
    Poprad / Športová hala Poprad
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
21.02.15 19:00 (So)
    Považská Bystrica / Dom kultúry Považská Bystrica
        Turné Gladiátor - Trinásť
21.11.14 19:30 (Pi)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
06.12.14 19:00 (So)
    Prievidza / Športová hala Prievidza
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
13.12.14 19:00 (So)
    Rimavská Sobota / Dom kultúry Rimavská Sobota
        HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
16.11.14 19:00 (Ne)
    Ružomberok / Kultúrny dom Andreja Hlinku, Ružomberok
        Turné Gladiátor - Trinásť
31.10.14 19:30 (Pi)
    Senec / Mestské kultúrne stredisko, Senec
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
30.11.14 15:00 (Ne)
    Sereď / Dom kultúry, Sereď
        Turné Gladiátor - Trinásť
28.11.14 19:30 (Pi)
    Snina / Dom kultúry, Snina
        Turné Gladiátor - Trinásť
07.11.14 19:00 (Pi)
    Spišská Nová Ves / Liquid Night Club Spišská Nová Ves
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
27.12.14 19:00 (So)
    Svidník / Športová hala Svidník
        Turné Gladiátor - Trinásť
06.11.14 19:30 (Št)
    Šahy / Kultúrna sála radnice, Šahy
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
27.11.14 18:00 (Št)
    Tornaľa / MSKS Tornaľa
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
07.12.14 18:00 (Ne)
    Trebišov / Mestské kultúrne stredisko Trebišov
        Turné Gladiátor - Trinásť
08.11.14 19:30 (So)
    Trenčín / Dom armády, Trenčín
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
11.11.14 19:00 (Ut)
    Trenčín / Evanjelický kostol Trenčín
        Hudci z Kyjova
30.11.14 15:00 (Ne)
        Moyzesovo kvarteto
14.12.14 15:00 (Ne)
        Organový koncert
21.12.14 15:00 (Ne)
        Speváčky z Lúčnice
07.12.14 15:00 (Ne)
    Trenčín / Lúč / Trenčín
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
06.12.14 20:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        Horkýže Slíže
01.11.14 20:00 (So)
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
VIP 17.1.2015 19:00 (So)17.01.15 19:00 (So)
        Pressburger Klezmer Band
05.12.14 20:00 (Pi)
        QUEENMANIA
27.12.14 20:00 (So)
        Turné Gladiátor - Trinásť
27.11.14 19:30 (Št)
        Zóna A
06.12.14 20:00 (So)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
16.12.14 19:00 (Ut)
        Vianočný Galaprogram rádia Šláger
21.12.14 17:00 (Ne)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
18.11.14 19:00 (Ut)
    Trnava / Mestská športová hala Trnava
        Olympic
04.11.14 19:00 (Ut)
    Turňa nad Bodvou / Pri Reštaurácii pod hradom, Turňa nad Bodvou
        ROCK POD HRADOM 4 – Open air festival
20.06.15 18:00 (So)
    Veľké Úľany / Kultúrny dom, Veľké Úľany
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
03.12.14 18:00 (St)
    Veľký Meder / MsKs Veľký Meder
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
04.12.14 18:00 (Št)
    Želiezovce / Kultúrny dom, Želiezovce
        TAMÁS GÁBOR turné 2014
26.11.14 18:00 (St)
    Žiar nad Hronom / MsKC Žiar nad Hronom
        HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
15.11.14 19:00 (So)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        BEATLES VIANOCE 2014 - THE BACKWARDS
17.12.14 19:30 (St)
        INEKAFE - 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015
16.01.15 19:00 (Pi)
        Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli
24.11.14 19:00 (Po)
        Václav Neckář a Bacily
05.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        BLUES NIGHT ŽILINA
07.11.14 19:00 (Pi)
        Dychovka vo dvojici
03.11.14 19:00 (Po)
    Žilina / Rock 'n' Rolla bar & grill, Žilina
        SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014
29.11.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Alternatívna / Experiment
    Bratislava / River´s Club, Bratislava
        Blomqvist live v Bratislave
28.11.14 20:00 (Pi)28.11.2014 o 20:00 h. - V.I.P.
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Panáčik - multimediálny projekt
31.10.14 20:00 (Pi)
Hudba-Koncert - Ethno / World Music
    Detva / Kultúrny dom A. Sládkoviča, Detva
        Čierno-Biely Svet
09.11.14 15:00 (Ne)
Hudba-Koncert - Folk & Country
    Bratislava / Dom odborov Istropolis - Kinosála, Bratislava
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
12.12.14 19:00 (Pi)
    Kežmarok / Mestské kultúrne stredisko Kežmarok
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
06.12.14 19:00 (So)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Xindl X
14.11.14 20:00 (Pi)
    Považská Bystrica / Dom kultúry Považská Bystrica
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
11.12.14 19:00 (Št)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
08.12.14 19:00 (Po)
    Sliač / Kinosála Hotela Palace, Kúpele Sliač
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
10.12.14 19:00 (St)
    Vysoké Tatry / Kongresová sála Grand hotela Bellevue
        ČECHOMOR vo Vysokých Tatrách
26.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        NEDVĚDOVCI: Otec František a syn Vojta s kapelou
04.12.14 19:00 (Št)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Štúdio
        Folkový večer Petra Janků a kapely Žamboši
15.11.14 17:00 (So)
Hudba-Koncert - Folklor
    Bratislava / DK Lúky
        Hudba swingu
22.11.14 19:00 (So)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        Čaro Vianoc v Terchovej
29.11.14 19:00 (So)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        CHOREA SLOVACA - tanečné etudy pre SĽUK
06.12.14 19:00 (So)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        LÚČNICA - Reprezentačný program
04.11.14 19:00 (Ut)
Hudba-Koncert - Funk / Gospel
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        TAKE 6 (USA)
01.12.14 19:00 (Po)
        The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
17.12.14 19:00 (St)
    Dunajská Streda / Dunajská Streda - Reformovaný kostol
        The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
16.12.14 19:00 (Ut)
    Chotín / Chotín - Reformovaný kostol
        The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
14.12.14 18:30 (Ne)
    Rožňava / Rožňava - Evanjelický kostol
        The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
09.12.14 19:00 (Ut)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
15.12.14 19:00 (Po)
Hudba-Koncert - Hard & Heavy / Punk / Ska
    Banská Bystrica / Urban Spot, Banská Bystrica
        CANNIBAL CORPSE (usa)
21.11.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        ELUVEITIE (swi), ARKONA (rus)
11.12.14 19:30 (Št)
    Bratislava / Randal Club, Bratislava
        ABORTED, ORIGIN, EXHUMED, MIASMAL
03.12.14 19:00 (St)
        Wacken Roadshow 2014 - Lacrimas Profundere + 4
11.11.14 19:00 (Ut)
Hudba-Koncert - Hip hop / Rap
    Banská Bystrica / Urban Spot, Banská Bystrica
        SEPAR X BOYBAND TOUR
15.11.14 21:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        SEPAR X BOYBAND TOUR
29.11.14 21:00 (So)
Hudba-Koncert - Jazz
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        ZAZ
28.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Divadlo Aréna
        Jazz v Aréne / FINALLY
20.11.14 20:00 (Št)
    Bratislava / Nová Scéna Bratislava
        CASSANDRA WILSON - dvojnásobná držiteľka Grammy
11.12.14 20:00 (Št)
    Bratislava / Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
        BRANFORD MARSALIS (USA)
17.11.14 19:00 (Po)
    Bratislava / V-klub, Nám. SNP 12, Bratislava
        Bratislava Hot Serenaders: Krst CD
06.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava 1 - Staré Mesto / TeleCafe, Medená 2, Bratislava
        Jazzový štvrtok v Tele Café : Voice & Guitar
30.10.14 19:30 (Št)
    Horné Srnie / Kultúrny dom (Kino), Horné Srnie
        Verejný koncert Swingless Jazz ensemble
09.11.14 16:00 (Ne)
    Košice / Historická radnica, Košice
        Jazz FOR SAle
08.11.14 19:00 (So)15.11.14 19:00 (So)22.11.14 19:00 (So)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Džez v príbehoch / Noci s ikonami džezu
28.11.14 20:00 (Pi)
        Peter Lipa & Band
27.12.14 20:00 (So)
        Shauli Einav & Jazz & More (Izrael /SK)
07.11.14 20:00 (Pi)
Hudba-Koncert - Klubova scéna
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        J.A.R.
Státie - 7.11.2014 o 20:00 h.Sedenie balkón - 7.11.2014 o 20:00 h.
        KATARZIA
26.11.14 20:00 (St)
        LENKA DUSILOVÁ - česká speváčka roku a Band
18.02.15 20:00 (St)
        PEPA VOJTEK A INFLAGRANTI
11.11.14 20:00 (Ut)11.11.2014 o 20:00 h. - Balkón sedenie
    Bratislava / Rock Cafe, Bratislava
        LINKIN PARK tribute PIKNIK PARK (Hu)
22.11.14 20:30 (So)
    Nitra / Frankie Rock Club, Nitra
        MŇÁGA & ŽĎORP - Made in China tour
28.11.14 20:30 (Pi)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        KATARZIA
01.11.14 20:00 (So)
    Trenčín / Bývalý závod Merina, Trenčín (hala č.125)
        Miro Šmajda
20.12.14 19:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        BUTY
06.02.15 20:00 (Pi)
        Revival: Electric Lady
22.11.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Párty
    Bratislava / Klub LOFT, Bratislava
        Vytri Platňu: DJ ZINC
13.02.15 21:30 (Pi)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        Depeche Mode Party with Ben Christo
01.11.14 20:00 (So)
    Bratislava / Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, Bratislava
        BEÁNIA MEDIKOV 2014 / M. SPIRIT, SMOLA a HRUŠKY
11.11.14 20:30 (Ut)
    Košice / Cassosport Košice
        ABBA party show live
28.11.14 18:00 (Pi)
    Košice / Dom umenia, Košice
        RETROFUNK PARTY WITH SHAKATAK
31.10.14 20:00 (Pi)
Hudba-Koncert - Pop
    Banská Bystrica / Klub 77, Banská Bystrica
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
28.11.14 20:00 (Pi)
    Banská Štiavnica / Far. kostol Nanebovzatia P. Márie Banská Štiavnica
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
28.11.14 19:00 (Pi)
    Bardejovské Kúpele / Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
11.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Ateliér Babylon
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
04.12.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        NO NAME Acoustic tour 2014
17.12.14 20:00 (St)
        Sima Martausová
19.12.14 20:00 (Pi)19.12.2014 20:00 (Pi) - Balkón
    Bratislava / British Rock Stars, Bratislava
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
13.12.14 20:00 (So)
    Bratislava / Divadlo Tower Stage, Bratislava
        Voices Live 37
27.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        MICHAL DAVID TOUR 2014
18.12.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        Dalibor Janda so skupinou Prototyp
22.11.14 19:00 (So)
        HANA ZAGOROVÁ - Vianočný Galakoncert
02.12.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        BEST OF TINA TOUR 2014
NORMAL - 6.11.2014 od 19:00 h.
        KADEBOSTANY
05.12.14 20:00 (Pi)
        Katarzia hrá Na Plnú Hudbu
30.10.14 20:00 (Št)
    Bratislava / Rock Cafe, Bratislava
        AKUSTICKÝ PROJEKT OVERTIME feat. ROBO OPATOVSKÝ
06.11.14 20:30 (Št)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
06.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Veľký evanjelický kostol, Panenská ul., Bratislava
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
16.12.14 19:30 (Ut)
    Brezno / Dom kultúry, Brezno
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
10.12.14 19:00 (St)
    Dunajská Streda / MsKS Dunajská Streda
        Korda György a Balázs Klári
08.12.14 19:00 (Po)
    Galanta / Mestské kultúrne stredisko Galanta
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
08.12.14 19:00 (Po)
    Jelšava / Rímskokat. kostol sv. Petra a sv. Pavla, Jelšava
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
25.11.14 19:00 (Ut)
    Komárno / Msks Komárno
        Korda György a Balázs Klári
10.12.14 19:00 (St)
    Košice / Collosseum, Košice
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
05.12.14 20:00 (Pi)
    Košice / Historická radnica, Košice
        Sima Martausová
05.11.14 19:00 (St)
    Košice / Kasárne Kulturpark, Košice
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
31.10.14 20:00 (Pi)
    Košice / Spoločenský pavilón, Košice
        NO NAME Acoustic tour 2014
21.12.14 20:00 (Ne)
    Košice / STEEL ARÉNA
        MICHAL DAVID TOUR 2014
03.12.14 19:00 (St)
    Levice / Športová hala Levice
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
18.11.14 19:00 (Ut)
    Liptovský Mikuláš / Reduta, Liptovský Mikuláš
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
14.11.14 20:00 (Pi)
    Malacky / Kino Záhoran, Malacky
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
05.11.14 19:00 (St)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        LENKA FILIPOVÁ & špeciálny hosť koncertov LENNY
11.11.14 19:00 (Ut)
    Martin / Športová hala Martin
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
21.11.14 19:00 (Pi)
    Nitra / Nová Pekáreň, Nitra
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
29.11.14 20:00 (So)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Katka Koščová & Neřež
21.11.14 20:00 (Pi)
        Sima Martausová
18.12.14 20:00 (Št)
    Nové Mesto nad Váhom / Športová hala Nové Mesto nad Váhom
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
24.11.14 19:00 (Po)
    Partizánske / Športová hala Partizánske
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
22.11.14 19:00 (So)
    Poprad / Aréna Poprad
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
27.11.14 19:00 (Št)
    Prešov / Kino Scala Prešov
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
13.11.14 19:00 (Št)
    Prešov / PKO Čierny Orol, Prešov
        KORBEN DALLAS + ZRNÍ
01.11.14 20:00 (So)
    Stará Ľubovňa / Kultúrny dom Stará Ľubovňa
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
12.11.14 19:00 (St)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        KEĎ SME SAMI TOUR 2 - HEX Acoustic
19.11.14 19:00 (St)
        NO NAME Acoustic tour 2014
16.12.14 20:00 (Ut)
        Sima Martausová
03.12.14 19:00 (St)
    Trenčín / Posádkový klub - ODA Trenčín
        LENKA FILIPOVÁ & špeciálny hosť koncertov LENNY
10.11.14 19:00 (Po)
    Trenčín / Rímskokat. kostol Svätej Rodiny, Trenčín
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
10.12.14 19:00 (St)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
09.12.14 19:00 (Ut)
    Trnava / Holiday Inn Trnava
        Unplugged koncert skupiny DESMOD
22.11.14 19:00 (So)
    Vranov nad Topľou / Rímskokat. kostol Panny Márie, Vranov nad Topľou
        BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
26.11.14 19:00 (St)
    Žiar nad Hronom / MsKC - Hlavná sála, Žiar nad Hronom
        TOMÁŠ KLUS - Proměnamě Tour 2014
19.11.14 19:00 (St)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014
03.12.14 19:00 (St)
        Sima Martausová
07.11.14 19:00 (Pi)
    Žilina / DOXXbet aréna Žilina
        MICHAL DAVID TOUR 2014
02.12.14 19:00 (Ut)
    Žilina / Holiday Inn Žilina
        Unplugged koncert skupiny DESMOD
23.11.14 19:00 (Ne)
    Žilina / Oldies Bar, Žilina
        SÁM SEBOU MUSIC ZONE TOUR 2014
20.12.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Rock
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        Zoči Voči - Akustické tour
13.12.14 19:00 (So)
    Bratislava / British Rock Stars, Nám. 1. mája 14, Bratislava
        Wayne Hussey - Songs of Candlelight & Razorblades
03.11.14 20:00 (Po)
    Bratislava / DK Lúky
        MUSIC club
07.11.14 19:30 (Pi)28.11.14 19:30 (Pi)
    Bratislava / DK Lúky, Bratislava
        MUSIC club
21.11.14 19:30 (Pi)
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        DANIEL LANDA ŽITO TOUR 2014
21.11.14 20:00 (Pi)
    Hlohovec / Hlohovec, Zámok - Empírové divadlo
        Koncert - Ondrej Ďurica
06.12.14 20:00 (So)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Rock night with Henry Tóth
08.11.14 20:00 (So)
    Trenčín / Piano Club Trenčín
        Vianoce s Tublatankou
20.12.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Soul / RnB
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        MARIO BIONDI /IT/
25.11.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        5th bday presents BILAL (live/USA)
03.11.14 20:00 (Po)
Hudba-Koncert - Tanečná / Elektronická
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        THE PAROV STELAR BAND
07.11.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Majestic Music Club, Bratislava
        Klingande
08.11.14 21:00 (So)
    Bratislava / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
        5th bday presents Nightcall with Brodinski ...
27.11.14 20:00 (Št)
        OM UNIT (UK)
19.12.14 20:00 (Pi)
    Bratislava / Stará tržnica, Bratislava
        GUS GUS
07.12.14 19:00 (Ne)
    Nové Mesto nad Váhom / Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
        Parker & Parker & Prucnal Trio
15.11.14 20:00 (So)
Hudba-Koncert - Techno / DnB
    Bratislava / Ateliér Babylon, Bratislava
        THERAPY SESSIONS SLOVAKIA 2014
VIP - 8.11.2014 o 22:00 h.Normal - 8.11.2014 o 22:00 h.
Hudba-Koncert - Vážna
    Bratislava / Koncertná sieň SF
        Slovenská filharmónia, cyklus A
20.11.14 19:00 (Št)
        Slovenská filharmónia, cyklus B
21.11.14 19:00 (Pi)
        Slovenská filharmónia, cyklus D
06.11.14 19:00 (Št)27.11.14 19:00 (Št)
        Slovenská filharmónia, cyklus E
07.11.14 19:00 (Pi)28.11.14 19:00 (Pi)
        Slovenská filharmónia, cyklus M
14.11.14 19:00 (Pi)
        Slovenská filharmónia, cyklus R
15.11.14 16:00 (So)
    Bratislava / Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie
        MIROSLAV DVORSKÝ - VIANOČNÝ KONCERT
03.12.14 19:30 (St)
    Bratislava / Malá sála Slovenská filharmónia
        Slovenská filharmónia, cyklus HM
11.11.14 19:00 (Ut)25.11.14 19:00 (Ut)
        Slovenská filharmónia, cyklus SKO
23.11.14 16:00 (Ne)
    Chynorany / Rímskokatolícky kostol, Chynorany
        Koncert Artmusicorchestra a Jána Sucháňa
07.12.14 16:00 (Ne)
    Košice / Kasárne/Kulturpark, Košice
        ALEA & Martin Babjak: „Oy, mame, shlog mikh nisht“
11.11.14 19:00 (Ut)
    Košice / Kostol dominikánov, Dominikánske nám., Košice
        Iva Bittová a hostia
28.11.14 19:00 (Pi)
    Košice / STEEL ARÉNA
        Piotr RUBIK - the BEST OF
08.11.14 19:00 (So)
    Liptovský Mikuláš / Evanjelický kostol Liptovský Mikuláš
        Benefičný koncert M. Babjaka a D. Buranovského
07.11.14 19:00 (Pi)
    Piešťany / Dom umenia Piešťany
        Vianočný koncert
09.12.14 19:00 (Ut)
Iné
    Bratislava / DK Lúky
        CESTOVATEĽSKÝ KLUB
30.10.14 19:00 (Št)27.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Kempinski Hotel River Park, Bratislava
        SILVESTER V KEMPINSKI
Silvestrovská gala večeraGolden Night PartySilvestrovská gala večera & Golden Night Party
    Frauenkirchen / ST. MARTINS THERME & LODGE
        ST. MARTINS THERME & LODGE
3-hodinová vstupenka dospelýCelodenná vstupenka dospelý
    Poprad / Hotel Satel***
        HARMÓNIA Festival zdravia a krásy
08.11.14 10:00 (So)
Iné - Netradičné zážitky-Zábava
    Liptovský Mikuláš / SUPERFLY TATRALANDIA
        SUPERFLY Tatralandia – Simulátor lietania
3 minúty / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia6 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia9 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia
12 minút / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia2 minúty / Vstupenka platí jeden rok od zakúpenia
Iné - Wellness
    Bešeňová / GINO PARADISE Bešeňová
        GINO PARADISE Bešeňová
Do 31.12.2014
    Kaluža / THERMALPARK ŠÍRAVA
        THERMALPARK ŠÍRAVA
Do 31.12.2014
Show
    Banská Bystrica / Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
        PREDVIANOČNÉ POSEDENIE s Miroslavom DONUTILOM
21.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        ABBA THE SHOW
30.12.14 19:00 (Ut)
    Bratislava / Incheba Expo Aréna, Bratislava
        MOSCOW CITY BALLET
02.12.14 20:00 (Ut)
    Bratislava / Istropolis - Veľká sála, Bratislava
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
15.12.14 19:00 (Po)
    Bratislava / Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
        BODYART SHOW
21.11.14 19:00 (Pi)
    Bratislava 5 - Petržalka / Incheba Expo Bratislava, Pavilón D2 a A2
        TUTANCHAMON - jeho hrobka a poklady
30.10.14 15:30 (Št)30.10.14 16:00 (Št)30.10.14 16:30 (Št)
30.10.14 17:00 (Št)30.10.14 17:30 (Št)31.10.14 09:00 (Pi)
31.10.14 09:30 (Pi)31.10.14 10:00 (Pi)31.10.14 10:30 (Pi)
31.10.14 11:00 (Pi)31.10.14 11:30 (Pi)31.10.14 12:00 (Pi)
31.10.14 12:30 (Pi)31.10.14 13:00 (Pi)31.10.14 13:30 (Pi)
31.10.14 14:00 (Pi)31.10.14 14:30 (Pi)31.10.14 15:00 (Pi)
31.10.14 15:30 (Pi)31.10.14 16:00 (Pi)31.10.14 16:30 (Pi)
31.10.14 17:00 (Pi)31.10.14 17:30 (Pi)01.11.14 09:00 (So)
01.11.14 09:30 (So)01.11.14 10:00 (So)01.11.14 10:30 (So)
01.11.14 11:00 (So)01.11.14 11:30 (So)01.11.14 12:00 (So)
01.11.14 12:30 (So)01.11.14 13:00 (So)01.11.14 13:30 (So)
01.11.14 14:00 (So)01.11.14 14:30 (So)01.11.14 15:00 (So)
01.11.14 15:30 (So)01.11.14 16:00 (So)01.11.14 16:30 (So)
01.11.14 17:00 (So)01.11.14 17:30 (So)02.11.14 09:00 (Ne)
02.11.14 09:30 (Ne)02.11.14 10:00 (Ne)02.11.14 10:30 (Ne)
02.11.14 11:00 (Ne)02.11.14 11:30 (Ne)02.11.14 12:00 (Ne)
02.11.14 12:30 (Ne)02.11.14 13:00 (Ne)02.11.14 13:30 (Ne)
02.11.14 14:00 (Ne)02.11.14 14:30 (Ne)02.11.14 15:00 (Ne)
02.11.14 15:30 (Ne)02.11.14 16:00 (Ne)02.11.14 16:30 (Ne)
02.11.14 17:00 (Ne)02.11.14 17:30 (Ne)03.11.14 09:00 (Po)
03.11.14 09:30 (Po)03.11.14 10:00 (Po)03.11.14 10:30 (Po)
03.11.14 11:00 (Po)03.11.14 11:30 (Po)03.11.14 12:00 (Po)
03.11.14 12:30 (Po)03.11.14 13:00 (Po)03.11.14 13:30 (Po)
03.11.14 14:00 (Po)03.11.14 14:30 (Po)03.11.14 15:00 (Po)
03.11.14 15:30 (Po)03.11.14 16:00 (Po)03.11.14 16:30 (Po)
03.11.14 17:00 (Po)03.11.14 17:30 (Po)04.11.14 09:00 (Ut)
04.11.14 09:30 (Ut)04.11.14 10:00 (Ut)04.11.14 10:30 (Ut)
04.11.14 11:00 (Ut)04.11.14 11:30 (Ut)04.11.14 12:00 (Ut)
04.11.14 12:30 (Ut)04.11.14 13:00 (Ut)04.11.14 13:30 (Ut)
04.11.14 14:00 (Ut)04.11.14 14:30 (Ut)04.11.14 15:00 (Ut)
04.11.14 15:30 (Ut)04.11.14 16:00 (Ut)04.11.14 16:30 (Ut)
04.11.14 17:00 (Ut)04.11.14 17:30 (Ut)05.11.14 09:00 (St)
05.11.14 09:30 (St)05.11.14 10:00 (St)05.11.14 10:30 (St)
05.11.14 11:00 (St)05.11.14 11:30 (St)05.11.14 12:00 (St)
05.11.14 12:30 (St)05.11.14 13:00 (St)05.11.14 13:30 (St)
05.11.14 14:00 (St)05.11.14 14:30 (St)05.11.14 15:00 (St)
05.11.14 15:30 (St)05.11.14 16:00 (St)05.11.14 16:30 (St)
05.11.14 17:00 (St)05.11.14 17:30 (St)06.11.14 09:00 (Št)
06.11.14 09:30 (Št)06.11.14 10:00 (Št)06.11.14 10:30 (Št)
06.11.14 11:00 (Št)06.11.14 11:30 (Št)06.11.14 12:00 (Št)
06.11.14 12:30 (Št)06.11.14 13:00 (Št)06.11.14 13:30 (Št)
06.11.14 14:00 (Št)06.11.14 14:30 (Št)06.11.14 15:00 (Št)
06.11.14 15:30 (Št)06.11.14 16:00 (Št)06.11.14 16:30 (Št)
06.11.14 17:00 (Št)06.11.14 17:30 (Št)07.11.14 09:00 (Pi)
07.11.14 09:30 (Pi)07.11.14 10:00 (Pi)07.11.14 10:30 (Pi)
07.11.14 11:00 (Pi)07.11.14 11:30 (Pi)07.11.14 12:00 (Pi)
07.11.14 12:30 (Pi)07.11.14 13:00 (Pi)07.11.14 13:30 (Pi)
07.11.14 14:00 (Pi)07.11.14 14:30 (Pi)07.11.14 15:00 (Pi)
07.11.14 15:30 (Pi)07.11.14 16:00 (Pi)07.11.14 16:30 (Pi)
07.11.14 17:00 (Pi)07.11.14 17:30 (Pi)08.11.14 09:00 (So)
08.11.14 09:30 (So)08.11.14 10:00 (So)08.11.14 10:30 (So)
08.11.14 11:00 (So)08.11.14 11:30 (So)08.11.14 12:00 (So)
08.11.14 12:30 (So)08.11.14 13:00 (So)08.11.14 13:30 (So)
08.11.14 14:00 (So)08.11.14 14:30 (So)08.11.14 15:00 (So)
08.11.14 15:30 (So)08.11.14 16:00 (So)08.11.14 16:30 (So)
08.11.14 17:00 (So)08.11.14 17:30 (So)09.11.14 09:00 (Ne)
09.11.14 09:30 (Ne)09.11.14 10:00 (Ne)09.11.14 10:30 (Ne)
09.11.14 11:00 (Ne)09.11.14 11:30 (Ne)09.11.14 12:00 (Ne)
09.11.14 12:30 (Ne)09.11.14 13:00 (Ne)09.11.14 13:30 (Ne)
09.11.14 14:00 (Ne)09.11.14 14:30 (Ne)09.11.14 15:00 (Ne)
09.11.14 15:30 (Ne)09.11.14 16:00 (Ne)09.11.14 16:30 (Ne)
09.11.14 17:00 (Ne)09.11.14 17:30 (Ne)10.11.14 09:00 (Po)
10.11.14 09:30 (Po)10.11.14 10:00 (Po)10.11.14 10:30 (Po)
10.11.14 11:00 (Po)10.11.14 11:30 (Po)10.11.14 12:00 (Po)
10.11.14 12:30 (Po)10.11.14 13:00 (Po)10.11.14 13:30 (Po)
10.11.14 14:00 (Po)10.11.14 14:30 (Po)10.11.14 15:00 (Po)
10.11.14 15:30 (Po)10.11.14 16:00 (Po)10.11.14 16:30 (Po)
10.11.14 17:00 (Po)10.11.14 17:30 (Po)11.11.14 09:00 (Ut)
11.11.14 09:30 (Ut)11.11.14 10:00 (Ut)11.11.14 10:30 (Ut)
11.11.14 11:00 (Ut)11.11.14 11:30 (Ut)11.11.14 12:00 (Ut)
11.11.14 12:30 (Ut)11.11.14 13:00 (Ut)11.11.14 13:30 (Ut)
11.11.14 14:00 (Ut)11.11.14 14:30 (Ut)11.11.14 15:00 (Ut)
11.11.14 15:30 (Ut)11.11.14 16:00 (Ut)11.11.14 16:30 (Ut)
11.11.14 17:00 (Ut)11.11.14 17:30 (Ut)12.11.14 09:00 (St)
12.11.14 09:30 (St)12.11.14 10:00 (St)12.11.14 10:30 (St)
12.11.14 11:00 (St)12.11.14 11:30 (St)12.11.14 12:00 (St)
12.11.14 12:30 (St)12.11.14 13:00 (St)12.11.14 13:30 (St)
12.11.14 14:00 (St)12.11.14 14:30 (St)12.11.14 15:00 (St)
12.11.14 15:30 (St)12.11.14 16:00 (St)12.11.14 16:30 (St)
12.11.14 17:00 (St)12.11.14 17:30 (St)13.11.14 09:00 (Št)
13.11.14 09:30 (Št)13.11.14 10:00 (Št)13.11.14 10:30 (Št)
13.11.14 11:00 (Št)13.11.14 11:30 (Št)13.11.14 12:00 (Št)
13.11.14 12:30 (Št)13.11.14 13:00 (Št)13.11.14 13:30 (Št)
13.11.14 14:00 (Št)13.11.14 14:30 (Št)13.11.14 15:00 (Št)
13.11.14 15:30 (Št)13.11.14 16:00 (Št)13.11.14 16:30 (Št)
13.11.14 17:00 (Št)13.11.14 17:30 (Št)14.11.14 09:00 (Pi)
14.11.14 09:30 (Pi)14.11.14 10:00 (Pi)14.11.14 10:30 (Pi)
14.11.14 11:00 (Pi)14.11.14 11:30 (Pi)14.11.14 12:00 (Pi)
14.11.14 12:30 (Pi)14.11.14 13:00 (Pi)14.11.14 13:30 (Pi)
14.11.14 14:00 (Pi)14.11.14 14:30 (Pi)14.11.14 15:00 (Pi)
14.11.14 15:30 (Pi)14.11.14 16:00 (Pi)14.11.14 16:30 (Pi)
14.11.14 17:00 (Pi)14.11.14 17:30 (Pi)15.11.14 09:00 (So)
15.11.14 09:30 (So)15.11.14 10:00 (So)15.11.14 10:30 (So)
15.11.14 11:00 (So)15.11.14 11:30 (So)15.11.14 12:00 (So)
15.11.14 12:30 (So)15.11.14 13:00 (So)15.11.14 13:30 (So)
15.11.14 14:00 (So)15.11.14 14:30 (So)15.11.14 15:00 (So)
15.11.14 15:30 (So)15.11.14 16:00 (So)15.11.14 16:30 (So)
15.11.14 17:00 (So)15.11.14 17:30 (So)16.11.14 09:00 (Ne)
16.11.14 09:30 (Ne)16.11.14 10:00 (Ne)16.11.14 10:30 (Ne)
16.11.14 11:00 (Ne)16.11.14 11:30 (Ne)16.11.14 12:00 (Ne)
16.11.14 12:30 (Ne)16.11.14 13:00 (Ne)16.11.14 13:30 (Ne)
16.11.14 14:00 (Ne)16.11.14 14:30 (Ne)16.11.14 15:00 (Ne)
16.11.14 15:30 (Ne)16.11.14 16:00 (Ne)16.11.14 16:30 (Ne)
16.11.14 17:00 (Ne)16.11.14 17:30 (Ne)17.11.14 09:00 (Po)
17.11.14 09:30 (Po)17.11.14 10:00 (Po)17.11.14 10:30 (Po)
17.11.14 11:00 (Po)17.11.14 11:30 (Po)17.11.14 12:00 (Po)
17.11.14 12:30 (Po)17.11.14 13:00 (Po)17.11.14 13:30 (Po)
17.11.14 14:00 (Po)17.11.14 14:30 (Po)17.11.14 15:00 (Po)
17.11.14 15:30 (Po)17.11.14 16:00 (Po)17.11.14 16:30 (Po)
17.11.14 17:00 (Po)17.11.14 17:30 (Po)18.11.14 09:00 (Ut)
18.11.14 09:30 (Ut)18.11.14 10:00 (Ut)18.11.14 10:30 (Ut)
18.11.14 11:00 (Ut)18.11.14 11:30 (Ut)18.11.14 12:00 (Ut)
18.11.14 12:30 (Ut)18.11.14 13:00 (Ut)18.11.14 13:30 (Ut)
18.11.14 14:00 (Ut)18.11.14 14:30 (Ut)18.11.14 15:00 (Ut)
18.11.14 15:30 (Ut)18.11.14 16:00 (Ut)18.11.14 16:30 (Ut)
18.11.14 17:00 (Ut)18.11.14 17:30 (Ut)19.11.14 09:00 (St)
19.11.14 09:30 (St)19.11.14 10:00 (St)19.11.14 10:30 (St)
19.11.14 11:00 (St)19.11.14 11:30 (St)19.11.14 12:00 (St)
19.11.14 12:30 (St)19.11.14 13:00 (St)19.11.14 13:30 (St)
19.11.14 14:00 (St)19.11.14 14:30 (St)19.11.14 15:00 (St)
19.11.14 15:30 (St)19.11.14 16:00 (St)19.11.14 16:30 (St)
19.11.14 17:00 (St)19.11.14 17:30 (St)20.11.14 09:00 (Št)
20.11.14 09:30 (Št)20.11.14 10:00 (Št)20.11.14 10:30 (Št)
20.11.14 11:00 (Št)20.11.14 11:30 (Št)20.11.14 12:00 (Št)
20.11.14 12:30 (Št)20.11.14 13:00 (Št)20.11.14 13:30 (Št)
20.11.14 14:00 (Št)20.11.14 14:30 (Št)20.11.14 15:00 (Št)
20.11.14 15:30 (Št)20.11.14 16:00 (Št)20.11.14 16:30 (Št)
20.11.14 17:00 (Št)20.11.14 17:30 (Št)21.11.14 09:00 (Pi)
21.11.14 09:30 (Pi)21.11.14 10:00 (Pi)21.11.14 10:30 (Pi)
21.11.14 11:00 (Pi)21.11.14 11:30 (Pi)21.11.14 12:00 (Pi)
21.11.14 12:30 (Pi)21.11.14 13:00 (Pi)21.11.14 13:30 (Pi)
21.11.14 14:00 (Pi)21.11.14 14:30 (Pi)21.11.14 15:00 (Pi)
21.11.14 15:30 (Pi)21.11.14 16:00 (Pi)21.11.14 16:30 (Pi)
21.11.14 17:00 (Pi)21.11.14 17:30 (Pi)22.11.14 09:00 (So)
22.11.14 09:30 (So)22.11.14 10:00 (So)22.11.14 10:30 (So)
22.11.14 11:00 (So)22.11.14 11:30 (So)22.11.14 12:00 (So)
22.11.14 12:30 (So)22.11.14 13:00 (So)22.11.14 13:30 (So)
22.11.14 14:00 (So)22.11.14 14:30 (So)22.11.14 15:00 (So)
22.11.14 15:30 (So)22.11.14 16:00 (So)22.11.14 16:30 (So)
22.11.14 17:00 (So)22.11.14 17:30 (So)23.11.14 09:00 (Ne)
23.11.14 09:30 (Ne)23.11.14 10:00 (Ne)23.11.14 10:30 (Ne)
23.11.14 11:00 (Ne)23.11.14 11:30 (Ne)23.11.14 12:00 (Ne)
23.11.14 12:30 (Ne)23.11.14 13:00 (Ne)23.11.14 13:30 (Ne)
23.11.14 14:00 (Ne)23.11.14 14:30 (Ne)23.11.14 15:00 (Ne)
23.11.14 15:30 (Ne)23.11.14 16:00 (Ne)23.11.14 16:30 (Ne)
23.11.14 17:00 (Ne)23.11.14 17:30 (Ne)24.11.14 09:00 (Po)
24.11.14 09:30 (Po)24.11.14 10:00 (Po)24.11.14 10:30 (Po)
24.11.14 11:00 (Po)24.11.14 11:30 (Po)24.11.14 12:00 (Po)
24.11.14 12:30 (Po)24.11.14 13:00 (Po)24.11.14 13:30 (Po)
24.11.14 14:00 (Po)24.11.14 14:30 (Po)24.11.14 15:00 (Po)
24.11.14 15:30 (Po)24.11.14 16:00 (Po)24.11.14 16:30 (Po)
24.11.14 17:00 (Po)24.11.14 17:30 (Po)25.11.14 09:00 (Ut)
25.11.14 09:30 (Ut)25.11.14 10:00 (Ut)25.11.14 10:30 (Ut)
25.11.14 11:00 (Ut)25.11.14 11:30 (Ut)25.11.14 12:00 (Ut)
25.11.14 12:30 (Ut)25.11.14 13:00 (Ut)25.11.14 13:30 (Ut)
25.11.14 14:00 (Ut)25.11.14 14:30 (Ut)25.11.14 15:00 (Ut)
25.11.14 15:30 (Ut)25.11.14 16:00 (Ut)25.11.14 16:30 (Ut)
25.11.14 17:00 (Ut)25.11.14 17:30 (Ut)26.11.14 09:00 (St)
26.11.14 09:30 (St)26.11.14 10:00 (St)26.11.14 10:30 (St)
26.11.14 11:00 (St)26.11.14 11:30 (St)26.11.14 12:00 (St)
26.11.14 12:30 (St)26.11.14 13:00 (St)26.11.14 13:30 (St)
26.11.14 14:00 (St)26.11.14 14:30 (St)26.11.14 15:00 (St)
26.11.14 15:30 (St)26.11.14 16:00 (St)26.11.14 16:30 (St)
26.11.14 17:00 (St)26.11.14 17:30 (St)27.11.14 09:00 (Št)
27.11.14 09:30 (Št)27.11.14 10:00 (Št)27.11.14 10:30 (Št)
27.11.14 11:00 (Št)27.11.14 11:30 (Št)27.11.14 12:00 (Št)
27.11.14 12:30 (Št)27.11.14 13:00 (Št)27.11.14 13:30 (Št)
27.11.14 14:00 (Št)27.11.14 14:30 (Št)27.11.14 15:00 (Št)
27.11.14 15:30 (Št)27.11.14 16:00 (Št)27.11.14 16:30 (Št)
27.11.14 17:00 (Št)27.11.14 17:30 (Št)28.11.14 09:00 (Pi)
28.11.14 09:30 (Pi)28.11.14 10:00 (Pi)28.11.14 10:30 (Pi)
28.11.14 11:00 (Pi)28.11.14 11:30 (Pi)28.11.14 12:00 (Pi)
28.11.14 12:30 (Pi)28.11.14 13:00 (Pi)28.11.14 13:30 (Pi)
28.11.14 14:00 (Pi)28.11.14 14:30 (Pi)28.11.14 15:00 (Pi)
28.11.14 15:30 (Pi)28.11.14 16:00 (Pi)28.11.14 16:30 (Pi)
28.11.14 17:00 (Pi)28.11.14 17:30 (Pi)29.11.14 09:00 (So)
29.11.14 09:30 (So)29.11.14 10:00 (So)29.11.14 10:30 (So)
29.11.14 11:00 (So)29.11.14 11:30 (So)29.11.14 12:00 (So)
29.11.14 12:30 (So)29.11.14 13:00 (So)29.11.14 13:30 (So)
29.11.14 14:00 (So)29.11.14 14:30 (So)29.11.14 15:00 (So)
29.11.14 15:30 (So)29.11.14 16:00 (So)29.11.14 16:30 (So)
29.11.14 17:00 (So)29.11.14 17:30 (So)30.11.14 09:00 (Ne)
30.11.14 09:30 (Ne)30.11.14 10:00 (Ne)30.11.14 10:30 (Ne)
30.11.14 11:00 (Ne)30.11.14 11:30 (Ne)30.11.14 12:00 (Ne)
30.11.14 12:30 (Ne)30.11.14 13:00 (Ne)30.11.14 13:30 (Ne)
30.11.14 14:00 (Ne)30.11.14 14:30 (Ne)30.11.14 15:00 (Ne)
30.11.14 15:30 (Ne)30.11.14 16:00 (Ne)30.11.14 16:30 (Ne)
30.11.14 17:00 (Ne)30.11.14 17:30 (Ne)
    Košice / Divadlo Tulák, Dom kultúry Jumbo Košice
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
12.12.14 19:00 (Pi)
    Prešov / DJZ Prešov, Veľká scéna
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
13.12.14 18:30 (So)
    Trenčín / Dom armády, Trenčín
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
17.12.14 19:00 (St)
    Trnava / Dom kultúry Trnava
        PREDVIANOČNÉ POSEDENIE s Miroslavom DONUTILOM
20.11.14 19:00 (Št)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        VIANOCE S MIROSLAVOM DONUTILOM
16.12.14 19:00 (Ut)
Show - Cirkus / Verieté
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        CIRQUE DU SOLEIL - QUIDAM
05.02.15 20:00 (Št)06.02.15 16:30 (Pi)06.02.15 20:00 (Pi)
07.02.15 16:30 (So)07.02.15 20:00 (So)08.02.15 13:30 (Ne)
08.02.15 17:00 (Ne)
Show - Ľadové revue
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        No počkaj! Ľadová show
06.12.14 14:00 (So)06.12.14 18:00 (So)
    Košice / STEEL ARÉNA
        No počkaj! Ľadová show
22.11.14 14:00 (So)22.11.14 18:00 (So)
Show - Pre deti
    Banská Bystrica / Klub HaD, Banská Bystrica
        Crazy Chichi & Friends
29.11.14 16:00 (So)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        Crazy Chichi & Friends
28.11.14 17:00 (Pi)
Show - Talkshow
    Banská Bystrica / Aula SZU, Banská Bystrica
        Jan Kraus aneb Hvězdy jak je neznáte...
26.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / Divadlo pod kostolom, Tomášikova 8, Bratislava
        NAĎA URBÁNKOVÁ v spovednici brata Šavla
13.11.14 19:00 (Št)
    Bratislava / Green Buddha, Bratislava
        Odtiaľ-potiaľ (Exclusive)
26.11.14 20:30 (St)
    Bratislava / Hotel Devín, Riečna 4, Bratislava
        Hitparáda zdravia
24.11.2014 o 17:00 h. / 1 osoba24.11.2014 o 17:00 h. / 2 osoby
    Bratislava / Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
        Kus reči s J. Banášom a jeho hosťom
05.11.14 19:00 (St)
    Bratislava / TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
        Minipárty K. Šípa a J. Náhlovského
05.12.14 19:00 (Pi)
    Bratislava / Urban House, Laurinská 14, Bratislava
        Comedy talk show F(L)ÓÓR
10.12.14 20:00 (St)
    Martin / Kino Strojár, Martin
        Minipárty K. Šípa a J. Náhlovského
03.12.14 18:30 (St)
    Žilina / Dom odborov Žilina
        Jan Kraus aneb Hvězdy jak je neznáte...
27.11.14 19:00 (Št)
    Žilina / Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
        Vitajte doma s Lukášom Latinákom
06.11.14 19:30 (Št)
Spoločenská udalosť
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        NextGen Expo 2014
22.11.2014 09:00 - 20:0022.11. - 23.11.2014 od 09:00 23.11.2014 09:00 - 18:00
    Liptovský Mikuláš / Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš
        Silvester v Tatralandii 2014
31.12.14 17:00 (St)
Spoločenská udalosť - Kurzy / Prednášky
    Bratislava / Poliklinika Mýtna 5, Bratislava
        Business Coaching - Stress management
08.11.14 10:00 (So)22.11.14 10:00 (So)
    Bratislava / Reštaurácia Pohoda, Majakovského 9, Bratislava
        Seminár JOGA a ZDRAVIE s Heinzom Grillom
08.11.14 14:00 (So)
    Bratislava / SD Nivy, Súťažná 18, Bratislava
        Kvantové zákony šťastia a tvorivá evolúcia
19.11.14 17:30 (St)
    Košice / DoubleTree by Hilton Hotel Košice
        Medzinárodná konferencia KOŠICE INVEST 2014
06.11.14 08:30 (Št)
Spoločenská udalosť - Plesy / Tanečné
    Bratislava / Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
        Country & salsa saloon bál
07.11.14 19:00 (Pi)
Spoločenská udalosť - Pre deti
    Košice / Kultúrno-spoločenské centrum, Košice
        FARBIČKOVÝ KONCERT pre deti
13.12.14 17:00 (So)
Šport
    Bratislava / AEGON aréna, Bratislava
        SLOVAK OPEN 2014
03.11.14 13:00 (Po)04.11.14 13:00 (Ut)05.11.14 13:00 (St)
06.11.14 13:00 (Št)07.11.14 13:00 (Pi)Semifinále 08.11.2014 od 14:00
Finále 09.11.2014 od 16:00
    Bratislava / FITNESS MLYNY 54.sk
        FITNESS MLYNY 54.sk
Do 31.12.2014
    Bratislava / Futbalový štadión Pasienky
        Klubová karta ŠK Slovan Bratislava 2015
30.05.15 19:00 (So)
    Bratislava / HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
        Kvalifikácia o postup na ME 2016 hádzanárov
01.11.14 18:00 (So)
    Liptovský Mikuláš / Liptov Aréna Tatralandia, Liptovský Mikuláš
        Diamonds Fight Night Tatralandia
13.12.14 18:00 (So)
    Poprad / Aquapark Poprad
        AquaCity POPRAD
Do 31.12.2014
    Trnava / Mestská športová hala, Trnava
        TOMI KID vs HAMZA WANDERA II.
31.10.14 18:00 (Pi)
Šport - Auto-moto
    Oslany / Motoršport Aréna Beckert, Oslany
        AUTOslide 2015
04.01.15 10:00 (Ne)
Šport - Box / Bojové umenia
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
        W5 World Kickboxing Championship 2014
29.11. 14:30 (So) DETSKÝ KÚTIK/CHILDRENZONE29.-30.11. 14:30 DETSKÝ KÚTIK/CHILDRENZONE29.-30.11. 2014 14:30
29.11.14 14:30 (So)30.11.14 14:30 (Ne)30.11. 14:30 (Ne) DETSKÝ KÚTIK/CHILDRENZONE
    Bratislava / Incheba - Expo Aréna, hala C, Sektor A - pri ringu
        W5 World Kickboxing Championship 2014
30.11.2014 23.30 W5 AFTERPARTY
    Bratislava / Športová hala Mladosť, Bratislava
        Gape Fight Night vol.3 Bratislava
14.03.15 19:00 (So)
    Košice / Infiniti aréna Košice
        East PRO Fight 4
31.10.14 18:00 (Pi)
    Partizánske / Športová hala Partizánske
        Gape Fight Night Partizánske
06.12.14 19:00 (So)
    Trebišov / Mestská športová hala Trebišov
        NOC PREDÁTOROV
08.11.14 18:00 (So)
Šport - Ďalšie kolektívne športy
    Košice / STEEL ARÉNA
        Good Angels Košice - Lattes Montpellier
19.11.14 18:00 (St)
        Good Angels Košice - MBK Ružomberok
01.11.14 18:00 (So)
        Good Angels Košice - Wisla Krakov
05.11.14 18:00 (St)
Šport - Futbal
    Bratislava / Futbalový štadión Pasienky
        ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava
07.12.14 17:30 (Ne)
        ŠK Slovan Bratislava - MFK Košice
02.11.14 16:30 (Ne)
        ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava
23.11.14 19:00 (Ne)
    Myjava / Futbalový štadión Myjava
        Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce
01.11.14 17:00 (So)
    Trenčín / Futbalový štadión AS Trenčín
        AS Trenčín - MFK Ružomberok
31.10.14 18:30 (Pi)
    Žilina / ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
        MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová
05.11.14 17:30 (St)
        Mšk Žilina-FK Dukla Banská Bystrica
02.11.14 19:00 (Ne)
Šport - Futbal - Reprezentácia
    Žilina / ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
        SLOVENSKO - FÍNSKO
18.11.14 17:00 (Ut)
Šport - Hokej
    Bratislava / SLOVNAFT Arena, Bratislava
        HC SLOVAN - Amur Chabarovsk
31.10.14 19:30 (Pi)
        HC SLOVAN - Medveščak Záhreb
12.11.14 19:00 (St)
        HC SLOVAN - Sibir Novosibirsk
30.10.14 19:30 (Št)
        HC SLOVAN - Vladivostok Admiral
02.11.14 17:00 (Ne)
    Bratislava / Zimný štadión V. Dzurillu, Bratislava
        HK Orange 20 - HK DUKLA Trenčín
19.11.14 17:30 (St)
        HK Orange 20 - HKM Zvolen
11.11.14 17:30 (Ut)
        HK Orange 20 - MsHk Žilina
30.10.14 17:30 (Št)
        HK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany
26.11.14 17:30 (St)
    Trenčín / Zimný štadión Trenčín
        HK DUKLA Trenčín - HC 05 Banská Bystrica
30.11.14 17:00 (Ne)01.02.15 17:00 (Ne)
        HK DUKLA Trenčín - HK Nitra
21.11.14 17:30 (Pi)23.01.15 17:30 (Pi)
    Zvolen / Zimný štadión Zvolen
        HKM Zvolen-HC Košice
25.11.14 18:00 (Ut)
Šport - Hokej - Tipsport Extra Liga
    Košice / STEEL ARÉNA
        HC Košice - MHC Mountfield Martin
02.11.14 17:00 (Ne)
        HC Košice-Permanentka základná časť 2014/2015
HC Košice - Permanentka základná časť 2014/2015
    Poprad / Zimný štadión mesta Poprad
        13/14HK Poprad - MsHK Žilina a.s.
02.11.14 17:00 (Ne)
        HK Poprad - HK Nitra
31.10.14 17:00 (Pi)
    Skalica / HANT arena
        HK 36 HANT Skalica - HKM Zvolen
02.11.14 17:00 (Ne)
    Trenčín / Zimný štadión Trenčín
        HK DUKLA Trenčín - HC Košice
31.10.14 17:30 (Pi)04.01.15 17:00 (Ne)
        HK DUKLA Trenčín - HK 36 Skalica
12.11.14 17:30 (St)09.01.15 17:30 (Pi)
        HK DUKLA Trenčín - HK Poprad
07.12.14 17:00 (Ne)
        HK DUKLA Trenčín - HKM Zvolen
12.12.14 17:30 (Pi)17.02.15 17:30 (Ut)
        HK DUKLA Trenčín - MHC Martin
23.11.14 17:00 (Ne)25.01.15 17:00 (Ne)
        HK DUKLA Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina
16.11.14 17:00 (Ne)16.01.15 17:30 (Pi)
        HK DUKLA Trenčín - ŠHK 37 Piešťany
30.12.14 17:30 (Ut)24.02.15 17:30 (Ut)
    Zvolen / Zimný štadión Zvolen
        HKM Zvolen-HC´05 Banská Bystrica
31.10.14 18:00 (Pi)
        HKM Zvolen-HK 36 Skalica
30.11.14 17:00 (Ne)
        HKM Zvolen-HK ARDO Nitra
16.11.14 17:00 (Ne)
        HKM Zvolen-HK DUKLA Trenčín
18.11.14 18:00 (Ut)
        HKM Zvolen-HK POPRAD
12.11.14 18:00 (St)
        HKM Zvolen-ŠHK 37 Piešťany
23.11.14 17:00 (Ne)
    Žilina / DOXXbet aréna Žilina
        MsHK DOXXbet Žilina - HK 36 Skalica
31.10.14 17:30 (Pi)
        Permanentka 2013/2014-MsHK Žilina
0
PRIHLÁSTE SA
Meno:
Heslo:
ZAREGISTRUJTE SA
Zabudol som heslo
KALENDÁR
TLAČOVÉ SPRÁVY
   VOICES LIVE 37 
   BEÁNIA MEDIKOV 2014 / M. ... 
   NextGen Expo 2014 
   Jazz FOR SAle Košice  
   HC SLOVAN - Medveščak Záhreb 
   DŸSE, EROTIC MARKET, ... 
   ŠK SLOVAN BRATISLAVA - ... 
   ŠK SLOVAN BRATISLAVA - MFK ... 
   Korben Dallas a Zrní ... 
   THE GOLDEN VOICES OF GOSPEL .. 
... viac
ZMENY A ZRUŠENIA
   ZMENENÉ - VOCA PEOPLE - 2014 TOUR - 5.11.2014 o 19:30 hod. 
   ZMENENÉ - OPERA - MET LIVE IN HD: CARMEN - 1.11.2014 o 18:45 hod. 
   ZRUŠENÉ - ČAKANIE NA GOTTA - 16.12.2014 o 19:30 hod. 
   ZMENENÉ - SMOLA A HRUŠKY - BEST ON TOUR 2014 - 13.12.2014 o 20:00 hod. 
   ZMENENÉ - Miro Šmajda - 07.11.2014 . o 19:00 hod. 
   ZRUŠENÉ - Jožka Černý s cimbálovou muzikou... - 8.11.2014 o 19:00 hod. 
   ZMENENÉ - Tour 2014 Katarína Knechtová & Cigánski Diabli - 28.10.2014 o 19:00 hod. 
   ZMENENÉ - ŠK SLOVAN BRATISLAVA - FC SPARTAK TRNAVA - 19.10.2014 o 19.00 hod. hod. 
   ZRUŠENÉ - Adam Ďurica - 30.10.2014 o 20:00 hod. 
   ZMENENÉ - Šansónový večer Svetlany Janišove - 28.10.2014 o 19:30 hod. 
... viac
TU MÔŽETE PLATIŤ


O nás   Spolupráca   Ako začať ?   Predajné miesta   Nové akcie   Vyhľadávanie   Burza   goTICKET   HOMEticket   t-KLUB
Obchodné podmienky
© Copyright 2001-2012 Ticketportal SK, s.r.o. All rights reserved. Version 6.07